Červen 2011

Slyšela jsem - Bruno Mars (The Lazy Song)

28. června 2011 v 15:29 | Ms_Z |  Viděla jsem slyšela jsem četla jsem

Slyšela jsem - Bruno Mars (The Lazy Song)

Už je to určitě minimálně týden co mi tahle písnička zní pořád v uších. Prostě se jí nemůžu zbavit. Vlastně ani nechci. Je tak perfektní a stejně tak i klip. Podtrženo, sečteno .. Moje nejoblíbenější písnička tohoto měsíce!

Do komentářů mi můžete psát vaše názory na tuhle písničku popřípadě na klip.


Bethany - Inspired by Jennifer Lopez

27. června 2011 v 19:59 | Ms_Z |  Účesy

Bethany - Inspired by Jennifer Lopez

Na youtube mám pár svých fashion favoritek a jednou z nich je právě Bethany. Už od pohledu strašně sympatická a krásná slečna. Vsadím se, že si ji oblíbíte stejně jako já už od prvního videa, které vám sem dávám právě teď.

V tomhle videu vám Bethany ukáže, jak si vytvořit stejný bohémský drdol jako Jennifer Lopez a věřte, že se tento účes hodí téměř kamkoliv.

A co budete potřebovat? Připravte si pinetky, gumičku (nejlépe v barvě vašich vlasů), lak na vlasy a kulmu na vlasy.


25.6. - 27.6. 2011 - Taneční zábava

27. června 2011 v 19:19 | Ms_Z |  Deníček

Jako každý víkend jsem jela k NĚMU. Nejdřív jsem se trochu bála toho, abych dostala povolení od rodičů vzhledem k mé nemoci, která přetrvává bohužel ještě do teď. Sice proběhlo pár poznámek, ale přeci jen jsem jela. Hlavně jsem se taky těšila na večerní taneční zábavu o které jsem se v pátek zmiňovala. Tentokrát jsem přijela trochu později a hlavně jsem ještě jela busem. K večeru jsme se dívali na film a pak jsme vyrazili i s jeho setřenkou a kámoškou na hřiště, kde se konala právě zmiňovaná taneční zábava. Potěšení pro mě bylo i to, že tam byla dokonce i moje sestřenka, takže jsem se hned cítila o něco líp ve společnosti lidí, které jinak vůbec neznám. Večer to byl fajn. Padly nějaké ty panáky, nějaký ten taneček .. Jen byla trochu zima a kolem jedné hodiny ráno se rozpršelo, takže jsme šli domu. Stejně jsme ale zase usli Bůh ví v kolik. No a v neděli jsme šli vyvenčit psa a rovnou jsme to vzali o vesnici dál, kde jeho rodiče staví nový barák. Sice jsou zatím postavené jen stěny, ale vypadá to tak krásně male. Jsem zvědavá, jak to bude vypadat ve finále. Nějak kolem sedmé hodiny jsem byla už zase zpátky v Praze.

A dneska? Můžu vám říct, že jsem do školy nemusela vůbec chodit a klidně si dál vyspávat. Na programu jsme totiž dneska měli uklízení tříd a nám připadli třídy rovnou tři. Nejmenší počet žáků + největší počet tříd = zůstaneme ve škole fakt dlouho. Taková byla moje rovnice, ale šeredně jsem se spletla. Byli jsme totiž hotový během půl hodiny! Alespoň jsme to s holkama využily k tomu, že jsme si šly na chvíli sednout ven. Dopoledne jsem teda už byla doma a tak jsem šla ještě na chvíli spát, protože jsem byla tak nějak ještě unavená. A odpoledne jak už víte, jsem se koukala na kreslený film Rio. Dneska už toho taky moc nenadělám, takže vám teď už přeji snad jen krásný zbytek tohoto dne.

xoxo

Viděla jsem - Rio (2011)

27. června 2011 v 18:59 | Ms_Z |  Viděla jsem slyšela jsem četla jsem

Viděla jsem - Rio (2011)


Už je to minimálně dva týdny, co jsem si říkala, že se podívám na tenhle film a pořád jsem se k tomu nějak nemohla dokopat. A vzhledem k tomu, že jsem dneska byla doma ze školy vážně brzy, rozhodla jsem se, že se na to konečně podívám. Obsah je ale hrozivý, psala jsem ho tak nějak na rychlo.

Inspirace podle: Sandra Leopardová

24. června 2011 v 17:39 | Ms_Z |  Inspirace podle blogerek

Inspirace podle: Sandra Leopardová


Moje nejoblíbenější (a mezi fashionblogy nejspíš nejznámější) fashion blogerka je Sandra Leopardová. Vsadím se, že jste o ní už slyšeli a nebo ji alespoň někde viděli. Už ani nevím, jak jsem na ni narazila, ale je to asi tak rok nazpátek, co jsem poprvé zavítala na její blog a její outfity mě uchvátily natolik, že jsem se tam vracela každý den. Teď je to více než měsíc, co Sandra na svůj blog nic nepřidala, protože jak sama napsala "Poslední dobou mám na všechno málo času, takže si od svojí internetové seberealizace dávám na pár dnů dovolenou..." Já jen doufám, že se co nejdříve vrátí a my se budeme moci kochat jejími neuvěřitelnými kombinacemi.

A tady je pár fotek pro inspiraci, které jsem vybírala úplně náhodně a které jsou samozřejmě z webu Sandry, tzn. www.sandraleopardova.blogspot.com

EDIT: Sotva jsem zveřejnila článek, Sandra se nám vrátila! :)

EDIT2: Taky budu ráda, když napíšete do komentářů, jak se vám styl Sandry líbí či nelíbí.

Le Pique Nique

imagebam.com

18.6. - 24.6. 2011 - Týden neaktivní

24. června 2011 v 17:09 | Ms_Z |  Deníček

Asi bych se za sebe měla stydět. Za celý týden jsem sem nic nepřidala. A když sem napíšu, tak píšu vždycky do deníčku. Žádný otufity ani nic zajímavého sem nepřidávám. Tedy, ty outfity tu nejsou z toho důvodů, že mě nemá kdo fotit a samospoušť moc nemusím. Vlastně tak nějak celkově mě nebaví fotit sebe samu.

A co se za tenhle týden událo? Ani nic zajímavého. O víkendu jsem byla, jak jsem naposledy tak nějak naznačila, u svého přítele a v pondělí mě opět čekala škola. V úterý samozřejmě taky, ale vzhledem k nízkému počtu lidí ve třídě (8 z 19) jsme mohli na poslední dvě hodiny jít domu. Středu jsem ve škole taky přežila a ve čtvrtek jsme měli jít do Národního muzea na nějakou výstavu. Ale co čert nechtěl, ráno jsem se probudila s horečkou, takže jsem celý den zůstala zalezlá doma. Vlastně ani teď mi není dvakrát hej, takže doufám, že zítra už to bude lepší, protože chci na víkend zase k NĚMU. Hlavně jsem tak nějak domluvená i s jeho sestřenkou, protože tam u nich bude nějaká taneční zábava a vesnický zábavy jsou prostě fajn :) Tak mi prosím držte palce, aby se mi do zítřka udělalo dobře a já vám za to na oplátku napíšu nějaký článek :D

xoxo

17.6. 2011 - Pozvání na Starbucks

17. června 2011 v 21:19 | Ms_Z |  Deníček

Tak jsem si všimla, že píšu pořád jen do deníčku. Jenže já přes den nemám ani pořádně čas. V těhle letních dnech pořád někde lítám a jsem mnohem radši venku než za počítačem :) Každopádně .. Dneska nám odpadla první hodina - Psychologie, takže jsem si mohla pěkně přispat. Celý dnešní den proběhl tak nějak v klídku. No a odpoledne jsem dostala strašnou chuť na Starbucks. Jo, měla jsem ho ve středu, ale miluju tu chuť a to prostředí těch kaváren. Připadám si pak jako .. No prostě jako někde úplně jinde. Napsala jsem teda bráchovi, jestli by mi ho nekoupil po cestě z práce, ale to by nebyl on, aby mě nevydíral. Nakonec jsme se domluvili, že za ním přijedu na Náměstí republiky a tak jsem s sebou vzala i mamku, aby se courla po obchoďácích. S bráchou jsem si koupila frappuccino (mimochodem, pokud to někdo nevíte, tak od pondělka do neděle je akce! všechny frappuccina jsou za poloviční cenu a to od 17:00 do 20:00) a mamka zatím stihla něco oběhnout. Pak jsme frčeli domu, aby brácha stihnul sraz s kámošem. A já? Já teď sedím u počítače a píšu tenhle článek, který si stejně nikdo nepřečte, ale nijak mě to netíží. Za chvíli si asi půjdu hodit novou barvu na vlasy a večer mrkneme s bráchou na nějakej film. Hlavně nesmíme jít pozdě spát, zítra budu muset vstávat o něco dřív. Vůbec z toho nemám radost, protože brzké vstávání o víkendech mě vážně zabíjí. Ale co bych pro NĚJ neudělala :) Tak vám tedy přeji krásný víkend, já ten svůj totiž strávím mimo Prahu a na PC se rozhodně nedostanu.

xoxo

6.6. - 16.6. 2011 - Škola, narozeniny, stávka

16. června 2011 v 12:39 | Ms_Z |  Deníček

Chtěla bych to vzít jen tak v rychlosti. Mou skoro dvoutýdenní neaktivitu omlouvám tím, že jsem měla školu. A jak už to tak před koncem školního roku bývá, navalí se na vás všechny testy a zkoušení. Takže asi chápete, že jsem potřebovala nějaký prostor pro učení. Ano, uznávám, mohla jsem si najít chvilku a zajít sem. Ale co :) Kromě mé narozeninové oslavy, která proběhla 10.6. v jednom pražském klubu se nic zajímavého nedělo. Na oslavu samozřejmě přijel mu přítel, který u nás zůstal celý víkend. V sobotu jsme chtěli zajít na Muzejní noc, ale když jsme došli k muzeu a viděli tu frontu, tak jsme si radši zašli do hospody. Jinak včera jsme ve škole psali poslední písemky a proběhlo poslední zkoušení. Takže díky Bohu, všechny školní povinnosti už mám za sebou. Teď už mě čeká jen týden školy, kde se beztak nebude pořádně nic dít, jeden den úklidu, dva dny výletů a pak konečně vysvědčení a hurá do čtvrtého ročníku! Aha, pardon, vlastně jdu do školy ještě zítra. Dnešní stávka je totiž pro mě přínosem a naše škola je díky ní zavřená. A co budu dělat dneska? Za chvíli se podívám na nový díl Pretty Little Liars (konečně jsem se dočikala) a pak se nejspíš pustím do vytváření dortu, tak mi držte palce. Přeju vám krásný zbytek dne.

xoxo

3.6. - 5.6. 2011 - Den dětí na vesnici

6. června 2011 v 15:39 | Ms_Z |  Deníček

V pátek jsem se rozhodla, že po delší době pojedu s našima k babičce. Přeci jen už jsem jí nějakou dobu neviděla a měla pro mě dárek k narozeninám (to vážně nebyl hlavní důvod mé návštěvy). Ještě předtím jsme jeli nakoupit a při té příležitosti jsem si koupila nové boty na klínku! U babičky jsme moc dlouho nezůstali, ale o zábavu bylo postaráno. Detaily si radši nechám pro sebe.

V sobotu ráno jeli rodiče k druhé babičce a tak mě rovnou odvezli k příteli, který bydlí o pár vesnic dál. Vyhodili mě s věcma rovnou na hřišti, kde se konal Dětský den. Tam jsme zůstali asi jen dvě hodiny, což mě celkem mrzí, protože to tam bylo kouzelný. Téma bylo "Cesta kolem světa," takže tam byli eskymáci, egypťanky, indiánky a takhle bych mohla pokračovat. Ke konci tam dětem udělali takovou malou pěnovou párty (samozřejmě jsem se musela v pěně projít společně s děckama) a pak je stříkali hadicí. Příští rok tam snad budu muset jít znovu. No, a večer jsme šli společně s JEHO sestřenkou do hospody a pak zase zpátky k nim, abychom si opekli buřty. Ani nevíte, jak dlouho jsem neopékala. Tolik jsem se těšila. Já vím, kalorická bomba, ale co. Druhý den mě hodil k mojí babičce. S ní, s dědou a s tetou jsem jela kolem čtvrté hodiny zpátky do Prahy, protože jsme měli sraz s mými rodiči a šli jsme na večeři. Celkem jsem si pochutnala na další kalorické bombě. Asi bych se měla stydět! Ale co, jsem ráda, že mám za sebou další krásný víkend.

Viděla jsem - Hezké vstávání (2010)

3. června 2011 v 12:30 | Ms_Z |  Viděla jsem slyšela jsem četla jsem

Viděla jsem - Hezké vstávání (2010)


Včera jsem vám psala o tom, že jsem se dívala na film "Hezké vstávání" a že vám o něm napíšu. Tady to máte, ale bacha. Trochu jsem se rozepsala. A to možná tak, že to nebude ani ke čtení.

2.6. 2011 - Poslední den praxe

2. června 2011 v 23:09 | Ms_Z |  Deníček
Myslím, že jsme jako jediná škola měli praxi tři týdny. No dobře, možná ne jediná, ale opravdu o jiné škole nevím. Každopádně moje praxe neprobíhala tak, jak by měla, ale o tom se tady radši nebudu moc zmiňovat :D Dneska jsem tam byla s mojí nejlepší kamarádkou a zároveň spolužačkou naposledy a odjížděly jsme s krásným hodnocením :) Odpoledne nevypadalo moc nadějně, ale pak mi napsala Misha, a tak jsem sebrala svou flashku, kde jsem měla film "Hezké vstávání" a namířila jsem si to přímo k ní. Do skleniček nám nalila Coca Colu a pak jsme usedly na postel a pustily si ten onen zmíněný film, o kterém vám nejspíš zítra napíšu :) Jinak se vlastně dnes nedělo nic zajímavého, takže se s vámi tímto článkem pro dnešní den loučím.

xoxo

Photos 0.1

2. června 2011 v 14:29 | Ms_Z |  Fotky

Photos 0.1


Moje kamarádka (a zároveň blogerka) Misha mi poradila, ať sem dám nějaké své fotky. A které jiné bych sem měla dát než ty, které fotila ona? Tady máte malou, ale opravdu malou ochutnávku :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Viděla jsem - Tamara Drewe (2010)

2. června 2011 v 13:59 | Ms_Z |  Viděla jsem slyšela jsem četla jsem

Viděla jsem - Tamara Drewe (2010)První článek v této rubrice budu věnovat filmu "Tamara Drewe," ve kterém hraje hlavní roli (Tamaru) sympatická, ale bohužel nepříliš známá, Gemma Arterton. Znát ji můžete především z filmu "Princ z Persie: Písky času." Ale zpátky k filmu, který jsem viděla koncem minulého týdne a ve kterém se to hemží neznámými tvářemi.

Abych byla upřímná, na filmy se dívám hlavně online. Do kina si taky zajdu, ale bohužel ne všechny filmy se tam dostanou a do videopůjčovny jsem nevkročila už nějaký ten pátek. Ale buďte upřímný všichni. Taky se radši podívate na film online, nebo si ho stáhnete, že? Tentokrát tomu nebylo jinak a prohlížela jsem filmy, na které bych se mohla podívat. Vždycky vybírám podle obrázku a ne vždycky je to dobrý nápad. Tento film je tomu příkladem.


Fashion

2. června 2011 v 12:29 | Ms_Z |  Fashion

Fashion(Později přibudou další rubriky)


1.6. 2011 - Opět nový začátek

1. června 2011 v 23:10 | Ms_Z |  Deníček
Hey, Hi, Hello :)

Už jsem vážně trapná. Založím si blog, pak ho smažu a pak mě stejně popadne chuť znovu blogovat. Dneska tomu nebylo jinak :) Takže mě tu zase máte, s novým webem, novým designem (který mi mimochodem udělala moje dobrá kamarádka Laury a já jí tímto už asi po 158× mockrát děkuju), ale se stejným jménem.

Blog bude slavit narozeniny stejně jako já - pokud ho do té doby nesmažu. Ano, dnes slavím svůj vstup do dospělosti, tedy 18té narozeniny.

Myslím, že dneska už sem nic nepřidám a všechno doupravím zítra. Jen jsem vás tu chtěla po několika týdnech zase pozdravit. Pěkný zbytek večera.

xoxo