Viděla jsem - Tamara Drewe (2010)

2. června 2011 v 13:59 | Ms_Z |  Viděla jsem slyšela jsem četla jsem

Viděla jsem - Tamara Drewe (2010)První článek v této rubrice budu věnovat filmu "Tamara Drewe," ve kterém hraje hlavní roli (Tamaru) sympatická, ale bohužel nepříliš známá, Gemma Arterton. Znát ji můžete především z filmu "Princ z Persie: Písky času." Ale zpátky k filmu, který jsem viděla koncem minulého týdne a ve kterém se to hemží neznámými tvářemi.

Abych byla upřímná, na filmy se dívám hlavně online. Do kina si taky zajdu, ale bohužel ne všechny filmy se tam dostanou a do videopůjčovny jsem nevkročila už nějaký ten pátek. Ale buďte upřímný všichni. Taky se radši podívate na film online, nebo si ho stáhnete, že? Tentokrát tomu nebylo jinak a prohlížela jsem filmy, na které bych se mohla podívat. Vždycky vybírám podle obrázku a ne vždycky je to dobrý nápad. Tento film je tomu příkladem.


OBSAH

Celý film se točí kolem spisovatelské rodin. U nich (ve spisovatelském domě) je ubytováno ještě pár dalších spisovatelů, kteří se snaží nabrat na venkově inspiraci. Tu naberou, když uslyší hádku hostitelů. Na venkově bydlí také dvě kamarádky. Jedna z nich je zamilovaná do bubeníka Bena Sergeanta (Dominic Cooper) a udělá vše proto, aby mohla být s ním. Bohužel si nepamatuji jméno, tak jí říkejme třeba "slečna zamilovaná." Jeden den přijede kapela ve které Ben hraje na koncert právě tam, kde se celý příběh odehrává. V tu samou dobu přijíždí mladá novinářka Tamara, aby zabránila prodeji rodinného domu a aby s Benem udělala rozhovor. Místo rozhovoru se spolu ale vyspí a nějakou dobu tvoří pár. Ben ji později požádá i o ruku, ale ke sňatku nakonec nedojde. Po celou dobu jejich vztahu je "slečna zamilovaná" sleduje a snaží se je rozeštvat, aby mohla mít Bena pro sebe. Ke konci filmu se Tamara stává milenkou hostitele spisovatelského domu. Toho bohužel postihne smutný konec a udupe ho stádo krav. Film končí touto nešťastnou "náhodou" a aby paní hostitelka Beth nezůstala sama, zůstane s ní jeden ze spisovatelů, který do ní byl celou dobu zamilovaný. Také jsem zapomněla zmínit blízkého přítele Luka, který je zase zamilovaný do Tamary a na konci spolu samozřejmě skončí.

Omlouvám se, za tak divný obsah, ale jak mě ten film moc nebavil, tak si z něj moc nepamatuji. I přes to jsem o něm ale chtěla napsat a nejspíš budu psát o každém filmu, který uvidím.

MÉ HODNOCENÍ
4/10

VÍCE O FILMU
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama