Červenec 2011

Bethany - Inspired by Lauren Conrad

13. července 2011 v 14:49 | Ms_Z |  Účesy

Bethany - Inspired by Lauren Conrad

Opět jsem si vybrala Bethany. Příště vám představím někoho nového, slibuji :)

V tomhle videu půjde opět o drdol, ale tentokrát se Bethany inspirovala herečkou Lauren Conrad. Tenhle letní účes vám zabere trochu více času než ten předchozí, ale rozhodně bude stát za to.

Aby jste si mohli vytvořit tenhle krásný letní drdol, připravte si hřeben, ochraný sprej na vlasy, kulmu, lak na vlasy, gumičky a pinetky.


Můj outfit 0.1

11. července 2011 v 20:20 | Ms_Z |  Moje outfity

Můj outfit 0.1

Po dlouhém rozmýšlení sem tu fotku dávám. Ale spíš jen z toho důvodu, aby nebyla tato rubrika prázdná. Na téhle fotce totiž vypadám opravdu příšerně a hlavně je to typická zrcadlovka, které já nemám ráda, ale stejně to dělám. Proč? Protože tam je vidět celá postava a samospouště nemám už vůbec ráda.

Napsala bych - nebo tedy spíše napíšu - nevšímejte si okolí, ale je mi jasné, že když jsem tohle napsala, tak uděláte přesný opak a to, co je okolo mně zkoumat prostě budete! :D Možná vás bude ještě zajímat, co bílého to vyčnívá z mých bot. To je prosím nějaká vatička, nebo co, proti odřeninám. Na těch botách jsem bohužel stála déle než je zdrávo a tak mě v parném letním dni začaly tlačit a já potřebovala rychle nějakou záchranu. Tu mi poskytla spolužačka.

To, co vidíte na fotce jsem na sobě měla 30.6., tedy v den vysvědčení. A vypadám tam tak blbě, protože místo toho, abych šla s tím cárem papíru hned domu jsem se ještě courala do dvou se spolužačkama po městě. Tak to jen tak na mojí omluvu :D

Slyšela jsem - Lady Gaga (The Edge Of Glory)

11. července 2011 v 19:10 | Ms_Z |  Viděla jsem slyšela jsem četla jsem

Slyšela jsem - Lady Gaga (The Edge Of Glory)

V sobotu to bude měsíc, co tahle písnička vyšla do světa. Přes ten měsíc už jsem jí párkrát poslouchala a snažila se jí přijít na chuť, ale nějak mi to nejde. Řekla bych, že tohle je trochu jiná Lady Gaga než jakou jí známe. Nejspíš se snažila udělat něco nového, neočekávaného. Nevím. Mně se ale tahle písnička prostě nelíbí, ačkoliv mám Lady Gaga ráda a její písničky poslouchám.

Do komentářů mi můžete psát vaše názory na tuhle písničku popřípadě na klip.


6.7. - 11.7. 2011 - V neděli za kulturou

11. července 2011 v 18:59 | Ms_Z |  Deníček

Ve čtvrtek jsem byla po roce konečně venku s mojí kamarádkou. Ne, není to tak, že bychom na sebe přes rok neměly čas, ale je to proto, že bydlí v cizině. Byli jsme venku ještě s dvouma bývalýma spolužákama a tak nějak v tichosti popíjeli vodku se Spritem. Ani nevíte, jak moc jsem byla za její přítomnost vděčná, tolik mi chyběla!

No, a už v pátek letím na dovolenou a z tohoto důvodu jsem se s rodičema musela v sobotu opět vydat k prarodičům pro kufry. Přítel byl na nějakém srazu aut, takže tentokrát jsem strávila celý den jenom tam, společně se sestřenkama. Včera jsem ale stejně jela za přítelem, protože byl už zpátky z jeho výletu. Už když jsem byla na cestě za ním se mě zeptal, jestli nechci na Kokořín, a tak jsem si řekla, proč ne. U něj jsem se dozvěděla, že pojedeme s jeho kamarádama, tak jsem byla trochu nesvá, protože jsem ani jednoho neznala. Sice mi bylo řečeno, že tam budou ještě nějaké holky, ale i tak. Díky Bohu jsem ten den měla štěstí a jedna z těch holek byla strašně sympatická a nejspíš jsem jí taky padla do oka, takže jsme se hned seznámily. Udělali jsme teda takovou malou zajížďku ke Kokořínu, kde jsme teda šli jen ke koupáku a pak jsme jeli k hradu Houska. Když jsme tam přijeli, tak zrovna začínala prohlídka, a tak jsme si koupili lístky a udělali si takový malý kulturní zážitek. Opravdu by mě nikdy nenapadlo, že zrovna s mým přítelem se vydám na hrad! Večer jsem ještě byla u něj, ale jelikož šel dneska do práce, tak mě ještě před půlnocí hodil k prarodičům, od kterých jsem dneska přijela domů.

A i přesto, že mě ze včerejšího chození bolí nohy, šla jsem s mojí mamkou dneska nakupovat. Vlastně to bylo pro moje dobro, protože bych potřebovala ještě jedny plavky na dovolenou, ale místo nich jsem si koupila kraťasy. V tomhle bych se měla krotit! No nic, za chvíli asi ještě poletím ven a článek už je přespříliš dlouhý. Tak tedy hezký zbytek dne :)

xoxo

Wishlist 0.1

7. července 2011 v 17:59 | Ms_Z |  Wishlist

Wishlist 0.1

Nechci být jak stádo oveček, ale wishlist se mi zdá jako opravdu skvělá nápad. A právě proto jsem si teď taky jeden vytvořila. Doufám, že alespoň polovina se mi povede sehnat.

Co v něm najdete?

1. Košili s délkou pod zadeček
2. Tuniku
3. Pásky - jeden tenký, druhý širší
4. Kytičkované šaty
5. Náramky na ruku
6. Retro plavky28.6. - 5.7. 2011 - Ahoj školo, vítejte prázdniny

5. července 2011 v 22:09 | Ms_Z |  Deníček

Ano, opět jsem se neozvala, já vím. Ale to jen díky té eufoérii, že mám za sebou úspěšně třetí ročník střední školy a před sebou prázdniny. Co se za celý týden co jsem tu nebyla stalo? Jak už jsem napsala - dokončila jsem třetí ročník a hned po vysvědčení jsem si šla s kamarádkama a kamarádem sednout do nonstopu, ze kterého jsem byla doma až někdy kolem druhé hodiny odpoledne. V pátek jsem jela za mojí sestřenkou, protože slavila své 18té narozeniny a hlavně .. Udělala řidičák! Což samozřejmě těší i mě. Akorát mě to na její oslavě moc nebavilo, takže kolem půl jedenácté pro mě přijel přítel a jeli jsme k němu. Ehm, ale tak trochu na černo. Mamka mi z nevysvětlitelného důvodu nedovolila u něj spát, ale s tetou jsem se rozumně domluvila a druhý den jsem zase byla u tety a od ní jsme jeli k babičce. A večer na Titanic se ještě stavil můj milovaný :)

V neděli jsem jela s bráchou domů a v pondělí, tedy včera, jsem jela s mamkou do Letňan, kde na nás čekala část rodiny a šli jsme nakupovat. Samozřejmě jsem z OC nevyšla prázdná a koupila jsem si tričko k plavkám a šaty, které jsou spíše elegantní. Každopádně mám z obojí velkoou radost. Po nákupech jsme jeli k babičce a kolem osmé hodiny pro mě zase přijel přítel a jeli jsme k němu. Miluju ty večery s ním, vážně :) A jelikož jsem mu slíbila, že přivezu nějaký film, tak jem hodila na flashku "Černou labuť" a "Počátek". Bylo mi jasný, že se nebude chtít dívat na film o baletu, takže jsme zapnuly Počátek s neodolatelným Leem! Abych pravdu řekla, dalo mi celkem zabrat ten film pochopit. Dneska jsme se ještě jeli projet na kole a musim říct, že ten rok, kdy jsem nejezdila je fakt znát. Ach jo, musím se zase dostat do formy. Kolem třetí hodiny už jsem byla zase zpátky u babičky a moje mladší sestřenka mi z nudy nalakovala nehty. Bože, chci jí domů! No a teď večer už tu jsem sama. Nemám tu ani přítele, ani sestřenku, ani bráchu. Jen prarodiče a mamku který možná sedí teď venku. Ani nevím. Uf, koukám, že jsem se rozepsala. Možná se "uvidíme" zítra, ale nejsem si jistá. Přiletěla mi totiž kamarádka, takže nejspíš budu především s ní. Ale to je fuk. Přeji vám krásný zbytek večera.

xoxo