6.7. - 11.7. 2011 - V neděli za kulturou

11. července 2011 v 18:59 | Ms_Z |  Deníček

Ve čtvrtek jsem byla po roce konečně venku s mojí kamarádkou. Ne, není to tak, že bychom na sebe přes rok neměly čas, ale je to proto, že bydlí v cizině. Byli jsme venku ještě s dvouma bývalýma spolužákama a tak nějak v tichosti popíjeli vodku se Spritem. Ani nevíte, jak moc jsem byla za její přítomnost vděčná, tolik mi chyběla!

No, a už v pátek letím na dovolenou a z tohoto důvodu jsem se s rodičema musela v sobotu opět vydat k prarodičům pro kufry. Přítel byl na nějakém srazu aut, takže tentokrát jsem strávila celý den jenom tam, společně se sestřenkama. Včera jsem ale stejně jela za přítelem, protože byl už zpátky z jeho výletu. Už když jsem byla na cestě za ním se mě zeptal, jestli nechci na Kokořín, a tak jsem si řekla, proč ne. U něj jsem se dozvěděla, že pojedeme s jeho kamarádama, tak jsem byla trochu nesvá, protože jsem ani jednoho neznala. Sice mi bylo řečeno, že tam budou ještě nějaké holky, ale i tak. Díky Bohu jsem ten den měla štěstí a jedna z těch holek byla strašně sympatická a nejspíš jsem jí taky padla do oka, takže jsme se hned seznámily. Udělali jsme teda takovou malou zajížďku ke Kokořínu, kde jsme teda šli jen ke koupáku a pak jsme jeli k hradu Houska. Když jsme tam přijeli, tak zrovna začínala prohlídka, a tak jsme si koupili lístky a udělali si takový malý kulturní zážitek. Opravdu by mě nikdy nenapadlo, že zrovna s mým přítelem se vydám na hrad! Večer jsem ještě byla u něj, ale jelikož šel dneska do práce, tak mě ještě před půlnocí hodil k prarodičům, od kterých jsem dneska přijela domů.

A i přesto, že mě ze včerejšího chození bolí nohy, šla jsem s mojí mamkou dneska nakupovat. Vlastně to bylo pro moje dobro, protože bych potřebovala ještě jedny plavky na dovolenou, ale místo nich jsem si koupila kraťasy. V tomhle bych se měla krotit! No nic, za chvíli asi ještě poletím ven a článek už je přespříliš dlouhý. Tak tedy hezký zbytek dne :)

xoxo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sáwu!...<3 Vejnarka :P Sáwu!...<3 Vejnarka :P | Web | 11. července 2011 v 19:02 | Reagovat

Tam už jsem byla.

2 *Nessa *Nessa | Web | 11. července 2011 v 19:06 | Reagovat

krásný web (okomentuj též můj dík)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama