Září 2011

Jak odlakovat z nehtů třpytky

21. září 2011 v 18:20 | Ms_Z |  Rady tipy triky

Jak odlakovat z nehtů třpytky

Znáte to. Vidíte nádherný lak se třpytkama (nebo jen samotné třpytky na nehty) a řeknete si "Ten musím mít." Koupíte si ho a hned doma nanasete. Máte z něj radost, ale po pár dnech si lak chcete odlakovat a vytvořit si na nehtech něco nového. Jenže ouha, třpytky jdou dost špatně dolů a vy nejste zrovna trpělivý! Takže co s tím?


Rozhodla jsem se tento článek napsat na základě mé dnešní zkušenosti. Nedávno jsem k narozeninám dostala od tety třpytky na nehty a tak jsem je tedy samozřejmě hned vyzkoušela. Dneska jsem si řekla, že si je odlakuju a samozřejmě to vůbec nešlo dolů. A tak jsem hledala na internetu, jak se jich zbavit. Tam přeci najdeme v dnešní době úplně všechno. Díky Bohu se mi to podařilo a našla jsem skvělý a hlavně účinný návod!

Leyla & Mimi - Inspired by Vanessa Hudgens

15. září 2011 v 15:39 | Ms_Z |  Účesy

Leyla & Mimi - Inspired by Vanessa Hudgens


Po více než měsíci přidávám opět nějaký nový návod na účes. Tentokrát se seznamte s Leylou a Mimi, sestrami z Kanady. Tyhle dvě krásky mají vždycky super návody na to, jak si vytvořit nádherné účesy. Pro dnešek jsem vybrala video, ve kterém vám Leyla řekla, jak na stejný drdol, který měla Vanessa Hudgens na červeném koberci. Pokud se budete chtít podívat na ostatní účesy, určitě mrkněte SEM.

K vytvoření tohoto drdolu budete potřebovat vlastně jen takové ty typické věci. Takže si připravte hřeben, hodně pinetek, gumičky (nejlépe v barvě vašich vlasů), lak na vlasy a kulmu na vlasy.


29.9. - 9.9. 2011 - Hoši, děkujeme!

9. září 2011 v 16:39 | Ms_Z |  Deníček
Konečně za sebou máme první týden ve škole. Dneska, když jsem přišla vyčerpaná domů, připadala jsem si, jako kdybych tam chodila už nejmíň půl roku. Naší školu chtějí zrušit, takže tam máme hrozný frmol a tak. Minulý víkend jsem byla ještě v jednom celkem prestižním pražském klubu na "Back 2 School Party" a díky tomu, že jsem pomáhala rozšiřovat informaci o téhle akci, tak jse měla VIP vstup zadarmo. Je to takový skvělý pocit, když tam vejdete, řeknete, že jste na guest listu, kde je asi jen 30 lidí, oni vás tam najdou, odškrtnou a vy hned jdete. Jinak včera mi odletěla moje kamarádka zpátky do Bahrajnu, tak jsme ve středu byly ještě chvíli venku a loučily se, protože se uvidíme zase až za deset měsíců. Ano, čtete dobře, až za deset měsíců! A dneska jsem se ve škole dozvěděla další šok a to ten, že jedna naše spolužačka se tak nějak ze dne na den rozhodla, že se odstěhuje do Německa a přeruší studium. Nejhorší je, že jsme teď v posledním ročníku, takže mi přijde trochu hloupý si na rok odložit maturitu. Hlavně když je naše škola v takové špatné situaci.
A abych se dostala k tomu obrázku, který tu mám. Jistě jste všichni slyšeli o středeční smutné události. Abych pravdu řekla, hokej jsem nikdy moc nesledovala, jen když bylo mistrovství světa a nejvíc mě to vzalo tenhle rok. Nemohla jsem si nechat ujít jediný zápas, kdy jsme hráli my. Fandila jsem a řvala jako správná fanynka! :) A díky těmto utkáním jsem znala tyto tři hokejisty, - Rachůnek, Marek, Vašíček - kteří zahynuli. Dokud nebyli identifikovaná těla, tak jsem pořád tak nějak doufala, že média řeknou, že mezi mrtvými tyhle naše tři hvězdy nejsou. Že přežily. A nebo že neletěli stejným letadlem. Ale bohužel. Naše Česká republika, a vůbec celý svět, přišel o jedny z nejlepších hráčů světa. Vůbec si nedokážu představit, jak se teď cítí jejich rodiny. Strašně mě ještě dojalo, když jsem četla úryvek článku s Honzou Markem kdy psal, že se těší na svého synka, kterého si ještě pořádně neužil. Jak už jsem napsala, ačkoliv nejsem velký hokejový fanda, tahle zpráva mě opravdu zasáhla a proto snad jen: HOŠI, DĚKUJEME! A jak kolovalo včera na FB: Celý den prší, protože i nebe pláče za tak skvělý hokejisty!

Můj outfit 0.2

1. září 2011 v 16:49 | Ms_Z |  Moje outfity

Můj outfit 0.2

Napadlo mě, že tu dlouho nebyl žádný můj outfit. První jsem sem dávala na poslední školní den a druhý vám sem dávám teď - z prvního školního dne. Abych pravdu řekla, tak první a poslední dny školy vždycky tak nějak řeším, co si vezmu na sebe. Myslím to tedy tak, že to řeším mnohem víc než v průběhu roku.

Letos budu končit střední školu, takže jsem si řekla, že si na sebe vezmu něco, co trochu vyzvedne mojí dospělost a zároveň ve mně zachová studentku. A tou nejlepší volbou bylo samozřejmě obléknout si károvanou sukni a bílou košili.

A ano, mám tu samou kabelku a jsem focená opět trapně v zrcadle s trapným pozadím :)

Slyšela jsem - Demi Lovato (Skyscraper)

1. září 2011 v 16:29 | Ms_Z |  Viděla jsem slyšela jsem četla jsem

Slyšela jsem - Demi Lovato (Skyscraper)

Po prvním poslechu jsem tuhle písničku celkem ignorovala. Nevšimla jsem si, jak moc hezká je. Teprve před pár dny jsem jí někde zaslechla a řekla jsem si "jo, to se mi líbí, co je to za song a kdo to zpívá?" A pak jsem zjistila, že je to právě hitovka od Demi, které jsem ze začátku nevěnovala moc pozornosti. Teď bych jí mohla poslouchat pořád, je taková .. Uklidňující.

Do komentářů mi můžete psát vaše názory na tuhle písničku popřípadě na klip.