Říjen 2011

Megan - Inspired by Marilyn Monroe

11. října 2011 v 17:29 | Ms_Z |  Líčení

Megan - Inspired by Marilyn Monroe


Za chvíli tu máme Halloween a Megan přišla se skvělým nápadem na kostým. Jít za Marylin Monroe. Jasně, v ČR se Halloween snad ani neslaví, ale sama moc dobře vím, že se bude konat hodně akcí na toto téma. Vsadím se, že málokoho by napadlo se převléknout právě za Marylin Monroe a tady máte super rychlý návod, jak se nalíčit, aby jste vypadaly jako ona.

Co si tedy připravit k líčení alá Megan Marylin Monroe? Make-up, bílé oční stíny, hnědé oční stíny, umělé řasy, řasenku, tekuté oční linky, červenou konturku na rty, červenou rtěnku, černou tužku na oči, bronzer a pudr.


Inspirace podle: Ejvi

1. října 2011 v 12:49 | Ms_Z |  Inspirace podle blogerek

Inspirace podle: Ejvi

Máme tu prvního října a s ním vám přináším po dvou měsících článek do rubriky "Inspirace podle blogerek." Je to asi tak měsíc zpátky co jsem začala sledovat blog české fashion blogerky Ejvi, jejíž blog patří mezi nejnavštěvovanější. A proto je možné, že mezi její návštěvníky patříte i vy :) V jednom rozhovoru jsem četla, že Ejvi hledá inspiraci u fashion blogerek ze zahraničí, především od těch z Finska, Norska a Švédska. Možná právě proto je její styl tak nevšední a stylový. Pojďte se teď tedy podívat na pár jejích úžasných outfitů!

Pokud se chcete podívat ne více ouftifů Ejvi, podívejte se na její BLOG.

Clutch in Action

imagebam.com

Četla jsem - Krysař (Viktor Dyk)

1. října 2011 v 12:39 | Ms_Z |  Viděla jsem slyšela jsem četla jsem

Četla jsem - Krysař (Viktor Dyk)


Od začátku září jsem se zase hodně rozečetla, ale tentokrát nečtu knížky, které bych chtěla, ale povinnou četbu. Jedna z knížek je právě Krysař, která je hubená, dobře se čte a má celkem dobrý obsah. Já jsem vám ten obsah napsala dost stručně a možná trochu divně, protože jsem zkopírovala to, co jsem psala kamarádce, která se zajímala o čem to je.

Pokud jste někdo tuhle knížku četl, napište do komentářů svůj názor na ni.

10.9. - 30.9. - Škola, škola a zase škola

1. října 2011 v 12:20 | Ms_Z |  Deníček
20 dnů jsem nic nenapsala do deníčku a skoro dva týdny jsem byla neaktivní, jo? Bože, Zuzu, styď se! Všem se moc omlouvám, ale začátek školy je vždycky tak strašně hektický a když je člověk v posledním ročníku střední školy, je hektický o to víc. Je to teď samý učení maturitních otázek a písemek a já mám z toho už pomalu bolesti hlavy. Taky si chci užívat a ne jen myslet na školu!


A co jsem vlastně za ty dny co jsem vám sem nic nenapsala dělala? Kromě toho, že jsem se učila jsem byla samozřejmě s přítelem, četla povinnou četbu, sháněla (a pořád sháním) šaty na maturitní ples - kdyby někdo věděl o nějaké dobré půjčovně, napište mi prosím do komentářů - byla na derby Sparta × Slavia, které jsem si vážně užila a tak různě odpočívala. Ani se mi nechce věřit, že první měsíc školy už je za mnou, tenhle školní rok uteče asi fakt rychle.

Teď vám sem jdu hodit nějaký článek, protože za chvíli přijede návštěva a asi chápete, že pak nebudu mít ZASE čas. A pokud možno, tak neseďte na zadku u PC a jděte radši ven dokud je tak krásný počasí :)

xoxo