Prosinec 2011

Michelle - Midnight Kiss

25. prosince 2011 v 18:39 | Ms_Z |  Líčení

Michelle - Midnight Kiss


Vsadím se, že spousta z vás Michelle Phan zná. Já její videa sleduji už nějaký ten rok a když jsem před pár dny zahlídla tenhle make-up tutorial na jejím kanálu, řekla jsem si, že ho musím poslat dál do světa. A tak tedy činím. Tento make-up byl vytvořen přímo pro jednu z největších událostí roku - Silvestr. Takže pokud se chystáš na nějakou párty a nebo se chceš prostě jen blýsknout, určitě se na tohle video, kde ti Michelle radí jak se namalovat podívej!

Michelle k jejímu make-upu, který nazvala Midnight Kiss použila: podkladovou bázi na oční víčka, černé oční stíny, broskvové oční stíny, fialové oční stíny, stříbrné oční stíny, stíny se třpytkama, černou tužku na oči, černé tekuté oční linky, řasenku, umělé řasy, bronzer, rtěnka v barvě nude.


Vánoce jsou tady

23. prosince 2011 v 18:09 | Ms_Z |  Deníček

Vánoce jsou tady

Moc bych se vám chtěla omluvit za mojí měsíční neaktivitu.

Mám pro vás jen pár slov, protože dneska nemám čas sem přidávat nějaké články. Jen jsem si řekla, že si pro vás chviličku najdu, abych vám napsala :)

Na začátek bych chtěla projevit hlubokou úctu rodině Havlovým. Řekla bych, že tato smutná zpráva hnula alespoň trochu s každým občanem naší republiky. Sledovala jsem celý průběh dnešního pohřbu a abych pravdu řekla, sem tam mi nějaká ta slza ukápla. Nakonec snad tedy jen .. Odpočívejte v pokoji, pane prezidente, nikdy na Vás nezapomeneme!

A teď ta veselejší část.

Zítra už tady máme Vánoce. Dárky jsem sháněla zase na poslední chvíli, ale díky Bohu jsem to všechno stihla a pro všechny mé blízké se mi podařilo sehnat krásné dárky, ze kterých snad budou mít radost.

Tímto článkem bych vám všem chtěla popřát krásné prožití Vánočních svátků plné klidu a odpočinku. Dále pak hromadu dárků a samozřejmě rodinnou idylku bez hádek. A i když letos je ta atmosféra podle mého názoru trochu chudší - možná je to tím, že nemáme sníh - doufám, že všichni prožijete kouzelné Vánoce, na které budete rádi vzpomínat!

VESELÉ VÁNOCE 2011 VÁM VŠEM PŘEJE Ms_Z