Vánoce jsou tady

23. prosince 2011 v 18:09 | Ms_Z |  Deníček

Vánoce jsou tady

Moc bych se vám chtěla omluvit za mojí měsíční neaktivitu.

Mám pro vás jen pár slov, protože dneska nemám čas sem přidávat nějaké články. Jen jsem si řekla, že si pro vás chviličku najdu, abych vám napsala :)

Na začátek bych chtěla projevit hlubokou úctu rodině Havlovým. Řekla bych, že tato smutná zpráva hnula alespoň trochu s každým občanem naší republiky. Sledovala jsem celý průběh dnešního pohřbu a abych pravdu řekla, sem tam mi nějaká ta slza ukápla. Nakonec snad tedy jen .. Odpočívejte v pokoji, pane prezidente, nikdy na Vás nezapomeneme!

A teď ta veselejší část.

Zítra už tady máme Vánoce. Dárky jsem sháněla zase na poslední chvíli, ale díky Bohu jsem to všechno stihla a pro všechny mé blízké se mi podařilo sehnat krásné dárky, ze kterých snad budou mít radost.

Tímto článkem bych vám všem chtěla popřát krásné prožití Vánočních svátků plné klidu a odpočinku. Dále pak hromadu dárků a samozřejmě rodinnou idylku bez hádek. A i když letos je ta atmosféra podle mého názoru trochu chudší - možná je to tím, že nemáme sníh - doufám, že všichni prožijete kouzelné Vánoce, na které budete rádi vzpomínat!

VESELÉ VÁNOCE 2011 VÁM VŠEM PŘEJE Ms_Z

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naomi. Naomi. | Web | 23. prosince 2011 v 18:58 | Reagovat

Spřátelím ráda, přidám si tě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama