Únor 2012

Michelle - Natural Parisian Look

27. února 2012 v 16:10 | Ms_Z |  Líčení

Michelle - Natural Parisian Look

Michelle nedávno přidala na svou youtube channel nové video s názvem "Natural Parisian Look". Jde o naprosto jednoduchý a přesto dokonalý nude make-up. Nevím, jak vy, ale já jsem si ho zamilovala na první pohled a právě proto vám ho chci ukázat.

K tomuto make-upu Michelle použila okurkovou masku, korektor, minerální make-up podklad, oční stíny v přírodních barvách, tekuté oční linky, řasenku, bronzer, tvářenku a samozřejmě rtěnku ve světle růžové barvě.


Slyšela jsem - Mandrage (Šrouby a matice)

27. února 2012 v 15:59 | Ms_Z |  Viděla jsem slyšela jsem četla jsem

Slyšela jsem - Mandrage (Šrouby a matice)

Přidávám další českou písničku. Tentokrát asi tu nejhranější v českých rádiích. Vsadím se, že ji všichni znáte. Já osobně moc české kapely neposlouchám, ale Mandrage se mi tak nějak líbí a tahle písnička se stala teď mojí českou nejoblíbenější. Už jen čekám, kdy se mi oposlouchá :D

Do komentářů můžete psát vaše názory na tuhle písničku popřípadě na klip.


Inspirace podle: Maddy C

11. února 2012 v 15:29 | Ms_Z |  Inspirace podle blogerek

Inspirace podle: Maddy C

Dnes jsem na lookbooku narazila na jednu milou 23letou studentku z Polska s krásnými outfity. Její jméno je Maddy a zjistila jsem, že dokonce vlastní fashion blog na blogspotu, takže jsem ho hned projela. Krása, krása, krása. Jsem opravdu nadšená jejím stylem, a to mě dovedlo k tomu jí napsat a poprosit jí o rozhovor (založila jsem novou rubriku, takže se máte na co těšit). Maddy ihned odepsala, že souhlasí, takže pro ní už jen připravím otázky. Doufám, že necouvne :)

Pro shlédnutí blogu majitelky Maddy klikněte SEM.

A pro shlédnnutí ostatních článků v této rubrice klikněte SEM.

Color It Up

imagebam.com

Účinné a zábavné hubnutí u tebe doma!

10. února 2012 v 17:50 | Ms_Z |  Fitness

Účinné a zábavné hubnutí u tebe doma!


Nebaví tě v tomhle počasí chodit do fitka? Naprosto tě chápu, protože tahle začínající zima nás nutí zůstávat pěkně doma v teploučku. Jak tedy zhubnout, aniž bychom museli vycházet ven? Jasně, doma se k posilování asi jen tak nedonutíš, ale co zkusit hubnutí v mnohem zábavnější formě?

Leyla & Mimi - Pretty & Flirty Valentine's Day Hair

10. února 2012 v 14:49 | Ms_Z |  Účesy

Leyla & Mimi - Pretty & Flirty Valentine's Day Hair


Za pár dnů tu máme Valentýn a vsadím se, že všechny chceme vypadat přinejmenším hezky. Ke skvělému looku musíme mít samozřejmě taky skvělé vlasy a proto sem dávám tutorial, který připravila Leyla. Jde o klasický culík doplněný stuhou a vypadá to prostě úžasně!

K účesu budete potřebovat gumičku, kulmu na vlasy, stuhu a samozřejmě hřeben.

Neviděli jste předchozí účesy? Klikněte SEM.