Březen 2012

Přejmenování letiště Ruzyně

22. března 2012 v 16:39 | Ms_Z |  Můj názor na

Přejmenování letiště Ruzyně


Když jsem v dnešním deníku Metro četla na titulní stránce "Ruzyně končí. Bude to Letiště Václava Havla," nevěřila jsem vlastním očím. Vím, že se o tom začalo diskutovat už druhý den po smrti našeho exprezidenta, ale že vláda tohle odsouhlasí, s tím jsem nepočítala.

Nechápejte mě špatně, nic proti Václavu Havlovi nemám, ale tohle je podle mého trochu přehnané. Ten název se mi opravdu příčí a vím, že tak či tak budu říkat našemu letišti RUZYNĚ a věřím, že nebudu jediná! Ano, možná to až moc řeším, ale prostě mi přijde zbytečné něco takového schvalovat. Abych pravdu řekla, k tomuhle nemám moc dodat, jen jsem se s vámi chtěla podělit o mé rozhořčení :D

Co si myslíte o přejmenování letiště vy?

Cesta kolem světa

13. března 2012 v 17:39 | Ms_Z |  Cesta kolem světa

Cesta kolem světa

Vzhledem k tomu, že mou vášní je cestování a navštívila jsem už celkem dost zemí - alespoň na obyčejného teenagera - jsem se rozhodla, že založím tuto novou rubriku s názvem "Cesta kolem světa," kde budou příbývat příspěvky o zemích, kde jsem už byla. Napíšu vám sem nějaké základní informace o zemi a městu, mé poznatky či zážitky, jak se mi tam (ne)líbilo a samozřejmě přidám taky nějaké fotky a možná i videa. Udělám z toho vlastně něco jako takovou malou recenzi.

A o které zemi bude můj první příspěvek? Nechte se překvapit :)