Duben 2012

Co se událo od Nového roku?

24. dubna 2012 v 18:19 | Ms_Z |  Deníček

Co se událo od Nového roku?

Dlouho jsem nenapsala nic do deníčku, a proto "v rychlosti" a v bodech shrnu to, co se událo.

1. V zimě (ne, že bych si ji chtěla připomínat), jsem byla snad miliokrát bruslit. Ale nejlepší a nejkrásnější bylo bruslení s přítelem na Labi. Sice jsem se trochu bála, aby to pod námi neprasklo, ale jak vidíte, přežila jsem :D

2. Úderem Nového roku jsem se překonala a začala jsem vařit. Zjistila jsem totiž, že to není zas taková nuda a ve dvou je to vážně zábava!

3. V únoru jsem zašla s rodiči na muzikál Kat Mydlář, ačkoliv jsem absolutně neměla šajnu, o čem to je. Muzikál mě ale tak dostal (úžasné obsazení a úžasné písničky), že jsem to hned každýmu cpala :D

Téma: Giveaway

23. dubna 2012 v 18:30 | Ms_Z |  Na pokecu

Téma: Giveaway

Chtěla jsem se vás zeptat na otázku ohledně GIVEAWAY. Určitě spousta z vás ví, co to znamená, ale přesto to radši upřesním. Tento trend běží hlavně na youtube a u nás není, řekla bych, moc známý. Na youtube to probíhá tak, že autor/ka natočí video, kde vám ukáže dárky, které můžete obdržet. Buď jsou to dárky, které nakoupil/a a nebo jsou to jeho/její věci, které už nechce a rád/a vám je daruje. Co udělat pro to, aby jste dárky obdržely? Nejčastěji stačí dát jen "líbí se mi", "přidat do oblíbených" a připsat nějaký hezký komentář.

Přijde mi to jako hezké gesto pro fanoušky :) Já sice žádné nemám, ale přesto bych byla ochotná GIVEAWAY provozovat. Jen na trochu jiném principu.

Spousta bloggerů vytváří různé soutěže typu "SONC", "SONB", "SONF" .. A takhle bych mohla pokračovat dál a dál. A co dostanou ty, co vyhrajou? Diplom, ikonku, design a já nevím, co ještě. Já vím, určitě je to těší (koho by to nepotěšilo, že?), ale občas je určitě hezké dostat i nějaký ten hmotný dárek, který potom využijí.

A proto se vás ptám ..

Můj outfit 0.4

12. dubna 2012 v 18:30 | Ms_Z |  Moje outfity

Můj outfit 0.4

A je tu další z mých outfitů :) To, co uvidíte jsem měla oblečené včera. A k jaké příležitosti? Měla jsem praktickou maturitu. Chtěla jsem něco jednoduchýho a přesto zajímavýho a hlavně něco pohodlnýho. No a přesně tyhle požadavky tyto šaty splňují. S účesem jsem se taky nechtěla nějak patlat, takže jsem si jen hodila ofinu dozadu a šlo se. A omlouvám se - opět - za hrůzostrašné prostředí a asi ještě horší kvalitu. Vlastně ne, nejhorší je ten můj divnej obličej :/

Na sobě mám:

Šaty - Myslím, že Jennifer
Náušnice - Dárek k narozeninám
Lodičky - Deichmann


Slyšela jsem - Vojta Dyk (Čekám na signál)

12. dubna 2012 v 12:40 | Ms_Z |  Viděla jsem slyšela jsem četla jsem

Slyšela jsem - Vojta Dyk (Čekám na signál)

Přišlo to, co jsem očekávala. Šrouby a matice se mi oposlouchaly a tím pádem první místo získává písnička Čekám na signál z nového filmu Signál! :) Díky Bohu ji neslyším tak často, takže by mohla zůstat mezi oblíbenýma delší dobu. Teda pokud si ji nebudu pouštět doma :/

Do komentářů můžete psát vaše názory na tuhle písničku popřípadě na klip.


Jak na "Water Marble Nail Art"

5. dubna 2012 v 18:20 | Ms_Z |  Rady tipy triky

Jak na "Water Marble Nail Art"

Teď budu mluvit k ženskému pohlaví :)
Vsadím se, že jste tento název už někde slyšely. A pokud ne, tak jste "WMNA" určitě viděly! Stále tvrdíte, že ne? Tak se na to pojďme podívat :)


Abych pravdu řekla, jediný název, který pro tento design znám je právě zmiňovaný "Water Marble," (WA) takže budu používat tento výraz. Já osobně jsem WA ještě nezkoušela, ale v blízké době se na to rozhodně chystám. Každopádně jsem od hodně holek slyšela, že se jim to nepovedlo a nebo že neví, jak na to. Na youtube je jedno výborný video, kde vidíte celý postup a právě to vám tady zveřejním (pokud nepotřebujete český popis, přeskočte ho a posuňte si článek na úplný konec, kde se video nachází).

Ještě před tím, než se do "lakování" pustíte vás musím upozornit na jedno velké mínus. WA vám zabere mnohem více času než klasické lakování (v návodu pochopíte proč). Nevýhodou je také to, že se vám to nemusíte povést na poprvé, protože ne všechny laky budou schopny WA vytvořit. Proto raději vybírejte ty kvalitnější. Ale rozhodně se po prvním pokusu nevzdávejte a zkoušejte to dál :)

Četla jsem - Petr a Lucie (Romain Rolland)

5. dubna 2012 v 16:10 | Ms_Z |  Viděla jsem slyšela jsem četla jsem

Četla jsem - Petr a Lucie (Romain Rolland)


Včera jsem dočetla, nebo spíš přečetla, tuto knížku. Je to opravdu jen chvilková záležitost díky pár stránkám, která má. A díky Bohu za to, protože mi přišlo, že nemá vůbec žádný děj. Alespoň ne nijak zajímavý (pokud nepočítám smutný konec). Tady máte tedy velmi stručný obsah.

Pokud jste někdo tuto knížku četl, napište do komentářů svůj názor na ni.