Květen 2012

Po maturitě je nuda

28. května 2012 v 14:50 | Ms_Z |  Deníček

Po maturitě je nuda

Už mám přes dva týdny po maturitě, ale abych pravdu řekla, doma se pěkně nudím! Ale aspoň jedno (a velké) plus to má - cvičení. Jojo, z nudy jsem začala doma cvičit a posilovat. Doufejme, že to k něčemu bude. A jelikož jsem si minulý rok s kamarádkou koupila permici do jednoho fitka, tak jsme si ve čtvrtek zašly do bazénu. V pátek mi teda díky Bohu přijel přítel, protože v sobotu měl můj brácha narozeniny, takže byla mega párty :) Bylo to super, skvělý lidi, super nízké ceny, krásná výzdoba a nádherný půlnoční překvápko v podobě ohňostroje. Brácha byl fakt nadšenej :) No a protože mi včera přítel odjel domu a já se fakt nudím, tak jsem se rozhodla, že dneska pojedu já za ním a to až do čtvrtka. Tímto vám tedy přeji krásný týden a ve čtvrtek ahooooj!

xoxo

Test: Jaká jsi sporťanda?

23. května 2012 v 15:09 | Ms_Z |  Fitness

Test: Jaká jsi sporťanda?

Hned na začátek upozorňuji na to, že tento test jsem oscanovala z časopisu BRAVOGIRL!

Ne, že bych na tyhle testy nějak věřila (i když kolikrát žasnu, jak jsou přesný :D), ale proč si ho neudělat alespoň pro zábavu? V komentářích se můžete pochlubit, co vám vyšlo :)


Jumping

22. května 2012 v 17:10 | Ms_Z |  Fitness

Jumping


Ráda bych vám přiblížila sport, který v naší republice není asi zas tolik známý, ale já o něm slyším pořád častěji. Jumping - tedy skákání na trampolíně - jsem objevila už před rokem, kdy jsem si koupila permanentku (společně s mojí kamarádkou) do jednoho pražského fitness centra. Už když jsme viděly rozvrh, který byl vyvěšen na recepci, věděly jsme, že jumping prostě musíme zkusit!

Viděla jsem - Navždy spolu (2012)

21. května 2012 v 13:50 | Ms_Z |  Viděla jsem slyšela jsem četla jsem

Viděla jsem - Navždy spolu (2012)


Přemýšlela jsem, co bych napsala na blog za článek a tak jsem prolustrovala rubriky. No a všimla jsem si, že jsem už 3/4 roku nenapsala nic o žádném filmu a proto to chci teďkon napravit. Napíšu vám o filmu Navždy spolu, o filmu, který byl inspirován skutečnou událostí, o filmu, který se stal ihned mým oblíbeným!

MATURITA V KAPSE!

17. května 2012 v 14:30 | Ms_Z |  Deníček

MATURITA V KAPSE!

Už z názvu je vám asi jasné, že jsem úspěšná absolventka. Maturitu jsem měla už včera, ale vůbec jsem se nedostala k PC a tak se chlubím až teď :D Byly to nervy, ale stálo to za to. Momentálně čekám už jen na výsledky ze státní písemné maturity, ale to mě nijak netíží. Důležitý je, že jsem dala tu ústní, to pro mě bylo prioritou.

Dneska už nejspíš nic nepřidám, protože chci dohnat všechny ty seriály co jsem neviděla a hlavně si chci trochu odpočinout. V blízké době ale očekávejte větší nával článků :)

Všem maturantům, kteří už to mají za sebou gratuluji a těm, kteří to mají před sebou držím palce!

xoxo

Rozhovor s fashion blogerkou Joll

2. května 2012 v 18:30 | Ms_Z |  Rozhovory

Rozhovor s fashion blogerkou Joll

První rozhovor je na světě a já tímto ještě jednou děkuji Joll, kterou jistě většina z vás zná. A jestli nevíte, o koho jde, měli byste to ihned napravit návštěvou jejího skvělého a inspirativního blogu, protože Joll rozhodně patří mezi naše nejlepší fashion blogerky!


Bethany - Braid Hairstyles (7 days a week)

2. května 2012 v 17:49 | Ms_Z |  Účesy

Bethany - Braid Hairstyles (7 days a week)


Po dlouhé době přidávám účes, nebo tedy konkrétně účesy, s Bethany. Tentokrát jde o copánky na celý týden :) Myslím, že tohle video je skvělou inspirací pro nadcházející (nebo už probíhající?) léto.

Co budete potřebovat k jednotlivým účesům se dozvíte ve videu.

Pro ostatní videa klikněte SEM.