Červen 2012

Dárek od krasna.cz - Bioderma

28. června 2012 v 19:50 | Ms_Z |  Deníček

Dárek od krasna.cz - Bioderma

Ještě jsem se nestihla pochlubit a proto to udělám teď. Někdy před měsícem jsem jen tak ze srandy soutěžila na krasna.cz a jen tak velkou náhodou jsem vyhrála. Já! Já, která takhle nikdy nic nevyhrála :D Byla jsem fakt šťastná, protože dárek v takové hodnotě .. To už se mi asi nikdy nepoštěstí :)

Balíček obsahoval tyhle 3 produkty. Ještě jeden jsem ale nevyzkoušela, takže pokud s nimi má někdo zkušenost, klidně mi napište do komentářů.Slyšela jsem - Carly Rae Jepsen (Call Me Maybe)

26. června 2012 v 18:10 | Ms_Z |  Viděla jsem slyšela jsem četla jsem

Slyšela jsem - Carly Rae Jepsen (Call Me Maybe)

Já vím, já vím. Písnička už je nějaký ten měsíc stará a v poslední době jí můžeme slyšet z každého rohu , ale já jí přesto pořád miluju :D (Popravdě ani nevím, proč jí sem dávám až teď!)Taky jí poslouchám už nějaký ten pátek, ale snažím se, aby se mi neoposlouchala a taky se mi daří. Moc se mi líbí i verze videoklipu, kterou natočila Selena Gomez, Justin Bieber, Ashley Tisdale atd. Kdo tuhle verzi neviděl, má teď možnost :)

Do komentářů můžete psát vaše názory na tuhle písničku popřípadě na klip.Photos 0.5

25. června 2012 v 16:30 | Ms_Z |  Fotky

Photos 0.5

Dlouho jsem nepřidala žádné fotky a minulý týden jsem vám je slíbila, tak tedy .. Tady jsou. První fotky jsou s mojí kamarádkou a zároveň blogerkou Mishou (rozhodně se na její blog podívejte!) a ty poslední dvě s mojí kamarádkou z Polska - Martynou, kterou jsem poznala díky internetu.

Jo, a abych nezapomněla. Na konci článku najdete bonusové video, které tvořila Misha.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Jsem zpátky, ale ..

20. června 2012 v 15:19 | Ms_Z |  Deníček

Jsem zpátky, ale ..

Ahoj, ahoj, ahoj .. Ano už od pátku jsem doma. Proč jsem tu tedy od té doby nebyla? Hned druhý den jsem jela na celý víkend k babičce, v pondělí jsem byla venku s kamarádkou, v úterý jsem byla venku s jednou slečnou z Polska a dneska jsem byla s jinou kamarádkou v bazénu. Za chvíli ale zase pofrčím pryč a budu tu až po víkendu.

Až se vrátím, tak čekejte články i s fotkama a s jedním videem :)

Doufám, že mě omluvíte za mou neaktivitu a že omluvíte i to, že teď nikomu neodepíšu, protože mám vážně fofr a jsem ráda, že jsem vám mohla napsat alespoň tenhle článek. No nic, jdu si sbalit věci a běžím na metro, tak se mějte famfárově a zatím ahoj!

xoxo

Dovolená = pozastavení

7. června 2012 v 16:00 | Ms_Z |  Deníček

Dovolená = pozastavení

Ahoj, ahoj, ahoj .. Jsem tu jen rychle na skok, abych vám oznámila týdenní neaktivitu. Zítra dopoledne odlétám na dovču a už za chvíli přijede přítel (právě proto vám píšu už teď, protože vím, že později se sem nedostanu). Vrátím se 16.6., ale myslím, že na blog budu mít přístup až pár dnů poté :)

8.6. - 16.6. = DOVOLENÁ

Tímto vám tedy přeji krásný nadcházející týden.

xoxo

Inspirace podle: dolcezuzka

6. června 2012 v 15:00 | Ms_Z |  Inspirace podle blogerek

Inspirace podle: dolcezuzka

Jen tak si brouzdám fashion blogama a .. Narazím na blogerku dolcezuzka, která mě ihned nadchla svým stylem! Už na první pohled jsem se zamilovala do barev, které nosí a celkově jejího překrásného šatníku. Vsadím se, že outfity téhle krásné blondýnky ze Slovenska se zalíbí i vám!

Fotky jsem si "propůjčila" z jejího blogu, na který se můžete mrknout TADY.

Neviděli jste předchozí články? Stačí kliknout SEM.

It's a ladies night!

imagebam.com

Vysvědčení už je doma

5. června 2012 v 12:29 | Ms_Z |  Deníček

Vysvědčení už je doma

Uuuf, konečně mám doma maturitní vysvědčení! Včera jsme měli "slavnostní" předání a díky Bohu to probíhalo rychle. Dokonce mám po zprůměrování lepší známky než jsem čekala :) Dneska od pěti mě ještě čeká pomaturitní večeře s profesorama a samozřejmě s holkama ze třídy. Jsem na to zvědavá. Trochu se bojím, že se profesoři budou nudit nebo tak, ale snad to proběhne v pohodě. Dneska ale určitě ještě nějaký článek čekejte.

A tady jako bonus písnička OH HAPPY DAY.


Dvojité narozeniny

1. června 2012 v 11:19 | Ms_Z |  Deníček

Dvojité narozeniny

Vezmu to jen tak stručně :)

Můj blog dneska slaví své první narozeniny!
Já dnes slavím své 19té narozeniny!
A ještě ke všemu je Den dětí!

Tímto přeji svému blogu a sobě všechno nejlepší :D

A vám všem přeji krásný Den dětí! Bohužel se dneska moc počasí nevydařilo, tak doufejme, že o víkendu bude líp :) Budu ráda, když mi do komentářů napíšete, zda Den dětí slavíte a popřípadě i jak a s kým.

xoxo