Červenec 2012

Photos 0.7

30. července 2012 v 12:29 | Ms_Z |  Fotky

Photos 0.7

Konečně se ke mně dostaly fotky z minulého týdne, kdy jsem si s kamarádkou (možná jste postřehli, že jde o tu samou osobu jako TADY :)) udělala mini piknik. Není jich moc, ale lepší něco než nic.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dvojité poprvé

25. července 2012 v 20:10 | Ms_Z |  Deníček

Dvojité poprvé

Včera bylo fajn - s kámoškou jsme si udělaly piknik u rybníka (pokud se ke mně dostanou fotky, určitě je sem dám), kde jsme byly jak magnet na psi a dneska bylo taky fajn - s tou samou kamarádkou a s její mamčou jsme jely do jednoho sekáče (teď přichází to první poprvé). Nejdřív jsem se trochu zalekla, protože jsem si nebyla jistá, jestli mě bude bavit prohrabávat se těma věcma a hlavně jestli se mi tam bude něco líbit. Jen co jsme tam vešly, tak mě obavy přešly, protože tenhle sekáč byl tak skvěle organizovaný. A ty barvy na stěnách! A jestli jsem něco pořídila? Jo. Kámošky mamka mi strčila do ruky overal, ať si ho jdu vyzkoušet, tak jsem šla a u pokladny mi ho zaplatila. A mé druhé poprvé? Musím přiznat, že nevím, jak se ta restaurace jmenuje, nebo jak se to nazývá, takže vám to budu muset popsat. Prostě sedíte, zaplatíte určitou cenu a vedle vás jezdí jídlo v malých mističkách a na malých talířkách :D Určitě víte, co myslím. Abych pravdu řekla, tak já si na sushi, krevety, mušle a tyhle věci nepotrpím, takže jsem si dávala jen kuřecí, dezerty a ovoce, ale byla to mňamka a zase jsem vyzkoušela něco nového :)

Vzhledem k tomu, že se mi teď nechce fotit overal, stáhla jsem fotku ze facebookové stránky sekáče (proč pořád tajím název? jmenuje se Origami Fashion!), tak snad mi to prominete.
btw.: Overal je bez pásku a botičky ani kolotoč k tomu samozřejmě taky nepatří :)


Slyšela jsem - Hot Chelle Rae (Honestly)

24. července 2012 v 21:10 | Ms_Z |  Viděla jsem slyšela jsem četla jsem

Slyšela jsem - Hot Chelle Rae (Honestly)

Honestly, tuhle písničku jsem před pár měsíci poslouchala často a pořád jsem koukala na klip, protože mě hrozně bavilo dívat se na Ash (jo, zbožňuju jí díky PLL)! A teď jsem se k ní zase vrátila. Je škoda, že se tolik neprorazila - alespoň to si myslím já - ale kdo ví, třeba se ještě stane zázrak.

Do komentářů můžete psát vaše názory na tuhle písničku popřípadě na klip.


Mega várka dopisů do USA

17. července 2012 v 22:20 | Ms_Z |  Deníček

Mega várka dopisů do USA

Ty bláho, dneska jsem utratila 600,- jen za poslání dopisů do USA! Jak to? Málokdo to ví, ale mým koníčkem je sbírání autogramů a vzhledem k tomu, že se teď natáčí Gossip Girl a The Vampire Diaries tak jsem toho chtěla využít a zkusit štěstí. Dohromady jsem poslala osm dopisů a to - Leighton Meester, Chace Crawford, Ed Westwick, Nina Dobrev, Ian Somerhalder, Candice Accola, Torrey DeVitto a Joseph Morgan. Doufám, že mi autogram přijde alespoň od poloviny, když už jsem za ně tolik utratila :D

Jinak bych se chtěla zeptat, jestli se tu nenajde někdo, kdo by mi mohl sehnat americké, anglické známky, francouzské nebo německé a klidně i slovenské známky. Byla bych vám za ně moc vděčná!

A taky bych vás chtěla poprosit o návštěvu mého blogu o autogramech, kde jsem teda ještě nepřidala všechny :)


Leyla & Mimi - Summer Beachy Waves

16. července 2012 v 13:59 | Ms_Z |  Účesy

Leyla & Mimi - Summer Beachy Waves


Vzhledem k tomu, že je léto - i když to tak v poslední dnech vůbec nevypadá - rozhodla jsem se pro tohle video, kde vám Leyla poradí, jak si vytvořit perfektní 'beachy waves'!

K účesu budete potřebovat samozřejmě kulmu na vlasy, ochraný sprej na vlasy, vosk na vlasy, hřeben a pro uchycení vlasů můžete použít skřipec.

A jestli jste neviděli přechozí videa, stačí jednoduše kliknout SEM.


Before I Die 0.1

11. července 2012 v 17:10 | Ms_Z |  Before I Die

Before I Die 0.1

Zalíbilo se mi to, takže se budu opičit. Něco už mám přeci jen za sebou, takže občas bude pod obrázkem napsáno "DONE".
Dnešních BID je 10.


Photos 0.6

11. července 2012 v 12:19 | Ms_Z |  Fotky

Photos 0.6

Klasika. Zase jsem tu přes týden nebyla. Důvod? Byla jsem u přítele. A s ním jsem si udělala výlet do Zoo Dvůr Králové, kde jsme samozřejmě nafotili několik fotek a s některými z nich se s vámi chci podělit.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com