Srpen 2012

Giveaway Nb. 1

29. srpna 2012 v 17:40 | Ms_Z |  Soutěže

Giveaway Nb. 1

Konečně je tady první Giveaway! Přemýšlela jsem, jak se bude soutěžit a díky Bohu mi to tentokrát netrvalo moc dlouho. Máme tady poslední týden prázdnin a každý z vás jistě zažil něco nezapomenutelného, hezkého, zábavného .. Prostě nějaký okamžik, který se vám vryl do srdce. Je jedno, jestli půjde o smutnou příhodu nebo příběh s happy endem. Jediné co po vás chci je, abyste mi ve zkratce nějakou tu svojí story napsali. A co můžete vyhrát? To se dozvíte na konci článku :)

Teď tedy malé shrnutí:

Co musíte udělat?
Do komentářů mi napište něco, co jste o prázdninách zažili.
(prosím, aby se tady objevovaly pouze vaše story! komentáře budu schvalovat, takže kdo sem napíše něco jiného, má smůlu)

Jsem zpátky, i s překvapením

27. srpna 2012 v 19:00 | Ms_Z |  Deníček

Jsem zpátky, i s překvapením

Vrátila jsem se už včera, ale upřímně řečeno - neměla jsem moc času přidat nějaký článek. Dneškem to ale napravuji a přináším vám překvápko. V jednom článku jsem psala o GIVEAWAY a myslím, že teď, když je konec prázdnin je ten správný čas ho uspořádat. To, jak soutěž bude probíhat, to si chci ještě promyslet, ale dárek pro vás už mám. Zatím nebudu prozrazovat o co jde, ale doufám, že se najde někdo, koho potěší. Musím teď letět abych ještě před zítřejším příletem rodičů pouklidila, tak si užijte zbytek dne.

xoxo

Týdenní relax

16. srpna 2012 v 22:10 | Ms_Z |  Deníček

Týdenní relax

Ahoj, ahoj, ahoj .. Jsem tu jen na skok. Naši ve čtyři hodiny ráno odlétají na dovču, takže máme doma trochu binec a já se s nima snažím strávit poslední chvilky :D Ale chtěla bych přejít k tomu důležitějšímu bodu. Co osud nechtěl, přítel má dovolenou ve stejnou dobu, co budou moji rodiče pryč, takže toho chci samozřejmě využít a být s ním. Tímto jsem vám chtěla naznačit, že tu celý týden nebudu :)

Užijte si nadcházející dny, já se vám 26.8. ozvu. Do té doby můžete prohlížet a komentovat můj blog :D
Pokud máte nějaké otázky, budu ráda, když mi napíšete SEM, ještě jsem nebyla poctěna ani jednou otázkou :( :D
A v neposlední řadě mě můžete samozřejmě FOLLOW na twitteru, kde možná budu během týdne aktivní.

Mějte se famfárově!

xoxo

Photos 0.8

14. srpna 2012 v 19:10 | Ms_Z |  Fotky

Photos 0.8

Doufám, že to kámošce nebude vadit, ale chci sem dát fotky, které nafotila. Jsou jen tři, ale podle mě jsou super. Proč tyhle fotky vznikly? Kamarádka je make-up artist a nechtěla vyjít ze cviku, takže si na mě dva make-upy vyzkoušela a já doufám, že se vám to bude alespoň trochu líbit :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Máš twitter? FOLLOW ME!
Máš formspring nebo se chceš na něco zeptat? NAPIŠ MI!

Ms_Zuzu měla svátek

13. srpna 2012 v 19:10 | Ms_Z |  Deníček

Ms_Zuzu měla svátek

Málokdo to ví, ale v sobotu jsem měla svátek. Co to znamená? Že už nemám kam dávat nové oblečení :D Ne vážně, spoustu oblečení mám u bráchy ve skříni a něco málo na takové poličce. Zřejmě bych měla udělat očistu. No a jestli vás zajímá, jaký je obsah taštičky a tašky, čtěte dál :)

Četla jsem - Deset malých černoušků (Agatha Christie)

13. srpna 2012 v 15:20 | Ms_Z |  Viděla jsem slyšela jsem četla jsem

Četla jsem - Deset malých černoušků (Agatha Christie)


Když mám teď konečně čas číst knížky, které chci já, řekla jsem si, že toho využiju a zašla jsem si do knihovny. Měla jsem napsaných pár tipů, ale přísahám Bohu, že asi z deseti knížek které jsem chtěla, tam měli jen jednu a nevím proč, ale zrovna jsem na ní neměla náladu. Tak jsem brouzdala knihovnou dál až jsem narazila na Deset malých černošků. Už jsem o této knížce slyšela a tak jsem si řekla, že si jí přečtu. A víte co? Bavila mě natolik, že jsem jí hltala pouze dva dny a vím, že kdybych chtěla, přečetla bych jí za pár hodin!

Pokud jste tuto knížku někdo četl, napište do komentářů svůj názor na ni.

Inspirace podle: Eva Schön

9. srpna 2012 v 13:09 | Ms_Z |  Inspirace podle blogerek

Inspirace podle: Eva Schön

Po dlouhé době (ano, přiznávám) jsem šla na blog Evy Schön a hádejte, co mi došlo! Eva vlastní (přinejmenším tam pracuje) ORIGAMI, ve kterém jsem si koupila (dobře, koupila mi ho mamka mé kamarádky) overal, o kterém jsem vám psala NEDÁVNO! A když jsme v ORIGAMI byly, říkala jsem si, že je mi hrozně povědomá! Miluju tyhle náhodičky :)

Ráda bych vám teď ukázala několik fotek z jejího blogu. Link na Evin blog je TADY.

Pokud se chcete podívat na ostatní fashion blogerky, klikněte SEM.

IN NEON WE TRUST

imagebam.com

Bethany - Rainbow Fun

8. srpna 2012 v 12:50 | Ms_Z |  Líčení

Bethany - Rainbow Fun


Od února se tu neobjevil žádný článek na téma Líčení, takže jdeme vyplnit mezeru :)

Dnešní tutorial bude hodně barevný a letní. Abych pravdu řekla, do tohodle líčení bych nešla, ale určitě se najde někdo, komu se bude líbit stejně tak, jako Bethany, která tohle video natočila a které tenhle make-up sluší. Myslím, že je zbytečné to prodlužovat, takže .. Jdeme si říct, co budeme potřebovat a pak se jen mrkněte na video.

Pro líčení, které Bethany nazvala "Rainbow Fun" budete potřebovat: make-up, pudr, hnědé stíny, podkladovou bázi, růžové, žluté, zelené, modré a fialové oční linky, kleštičky na řasy, řasenku, tvářenku a rtěnku spíše růžové barvy.


Before I Die 0.2

7. srpna 2012 v 15:50 | Ms_Z |  Before I Die

Before I Die 0.2

Dnešních BID bude jen 5 a stejně jako minule - pokud jsem si tento sen splnila, bude pod ním napsáno "DONE".


Nový design díky D.

7. srpna 2012 v 12:40 | Ms_Z |  Deníček

Nový design díky D.

Zřejmě jste si všimli, že mám nový design a to díky skvělé a úžasné D., která ho dělala ze včerejška na dnešek! Jak už jsem psala, ten starý jsem milovala, ale tenhle miluju taky :) Je prostě neokoukaný, jiný a letní. Doufám, že se vám líbí stejně, jako mě, protože D. odvedla podle mě vážně skvělou práci, takže ještě jednou DĚKUJU!

A tady vzpomínka na můj starý desing, který mi vytvořila moje kamarádka Laury.


Někdo, kdo by mi udělal design?

6. srpna 2012 v 21:29 | Ms_Z |  Deníček

Někdo, kdo by mi udělal design?

Dneska jsem si tak prohlížela svůj blog a říkala jsem si, že můj blog už je po tom roce a něco lehce okoukaný. Miluju můj design, protože ho dělala moje úžasná kamarádka Laury, ale přeci jen si myslím, že nastal čas na změnu. Bohužel nejsem žádný machr na grafiku a chtěla bych, aby můj blog nějak vypadal, a tak jsem se chtěla zeptat ..

.. JESTLI BY SE TU NAŠEL NĚKDO, KDO BY MI UDĚLAL DESIGN?

.. JESTLI NEZNÁTE NĚKOHO, KDO BY MI MOHL UDĚLAT DESIGN?

Doufám, že se tu najde nějaká hodná dušička :)

Slyšela jsem - Neil Diamond (Sweet Caroline)

6. srpna 2012 v 11:19 | Ms_Z |  Viděla jsem slyšela jsem četla jsem

Slyšela jsem - Neil Diamond (Sweet Caroline)

Dneska ráno jsem narazila na tuhle písničku a od té doby jí poslouchám pořád dokola a dokola. Všimla jsem si, že v poslední době vyhledávám hlavně ty starší songy a každým dnem si uvědomuju proč. Dřív to prostě byly ORIGINÁLNÍ HITY a ne žádné předělávky!
btw.: Bohužel jsem nenašla oficiální klip, a tak přidávám toto video, kde je text písničky.

Do komentářů můžete psát vaše názory na tuhle písničku popřípadě na "klip".


Cesta kolem světa: Egypt (první část)

1. srpna 2012 v 10:50 | Ms_Z |  Cesta kolem světa

Cesta kolem světa: Egypt (první část)


Konečně jsem se dokopala k tomu, abych napsala tento článek. Jak už jste si všimli, první zemí, o kterém budu psát je EGYPT. Proč? Protože v Egyptě jsem byla už 7×, a to nekecám!

Vzhledem k tomu, že vím, jak nudné je číst zdlouhavé články, rozhodla jsem se, že tyto recenze (nebo jak to mám nazvat :D) budu psát takovou zkrácenou formou a rozdělím to nejspíš na dvě části. Však uvidíte sami :)

První část obsahuje:
ZÁKLADNÍ FAKTA
KLADY A ZÁPORY