Září 2012

Lucrezia Borgia? Po druhé bych nešla.

24. září 2012 v 18:59 | Ms_Z |  Deníček

Lucrezia Borgia? Po druhé bych nešla.

Tuhle sobotu jsem výjimečně dala přednost kultuře s kamarádkou před mým přítelem. Díky ní jsme měly levné lístky, super místa a možnost pobýt s obsazením v zákulisí. Místo jedenácté řady jsme tedy seděly v první (vykroucenej krk teda rozhodně nemám) a já jsem se cítila jak v sedmém nebi, protože sedět v první řadě je pro mě zážitek :D O přestávce jsme šly do zákulisí, ale když jsme se dozvěděly, že Zbyňka Frice maskují, tak jsme se zase vrátily na místa. Po skončení muzikálu jsem byla lehce zklamaná, protože žádný terno to teda rozhodně nebylo. Podle mě to nemělo žádný děj, pořád jen nevěra a vražda, nevěra a vražda a takhle pořád dokola. No nevadí, i tak jsem ráda, že jsem to viděla, zase jsem si rozšířila obzory :) Ale za co jsem maximálně ráda, tak to je setkání s Tomášem Berounem a Zbynkěm Fricem, se kterýma jsem se samozřejmě vyfotila! Akorát mě mrzí, že jsem po ruce neměla nic k podepsání, ale to snad příště :)

Nic mě nebaví, aneb podzimní nálada

20. září 2012 v 15:39 | Ms_Z |  Deníček

Nic mě nebaví, aneb podzimní nálada

Ach jo, už týden jsem se zase neozvala. Není to tím, že bych neměla čas, ale tím, že mě prostě nic nebaví. Já nevim, asi je to tím nadcházejícím podzimem nebo co :/ Nebaví mě počítač, nebaví mě čtení, nebaví mě sport a úplně nejvíc mě nebaví škola! Můžu vám říct, že ačkoliv se nemusím vůbec nic učit, tak mě strašně vyčerpává, a to jak psychicky, tak fyzicky. Doufám, že se pro mě najde co nejdřív nějaká práce, protože jinak asi shniju :D

Pétě jsem dneska konečně zaslala dárek (jsem ostuda, ale bohužel jsem se na poštu dostala až dneska), tak doufám, že jí dorazí co nejdřív a bude z něho mít radost. Dneska večer ještě možná přidám nějaký článek, ale slíbit vám to nemůžu.

No a jak se máte vy?

Giveaway Nb. 1 - Vyhodnocení

12. září 2012 v 16:59 | Ms_Z |  Soutěže

Giveaway Nb. 1 - Vyhodnocení

Slíbila jsem, že hned jak přijedu, přijde na řadu vyhodnocení Giveaway, kde se soutěžilo o knížku Sex ve městě, tak tady to je. Na začátek bych jen chtěla říct, že všem moc děkuju za účast a za to, že jste si našli chvilku a napsali váš zážitek z prázdnin. Četla jsem všechny vaše příspěvky a podle nich soudím, že jste měli krásné léto (až na jednu z vás, která bohužel strávila prázdniny léčením :() Teď vás ale zřejmě už zajímá vítěz, že?

Odjezd na seznamovák

9. září 2012 v 22:19 | Ms_Z |  Deníček

Odjezd na seznamovák

Jsem tu jen na skok a to proto, abych vám oznámila, že tu zase na chvilku nebudu. Ale opravdu jen na chvilku. Zítra odjíždím na seznamovák a ve středu už budu zase zpátky. Abych pravdu řekla, vůbec se mi tam nechce, takže jsem ráda, že tam strávím jen tři necelé dny. Potřebuji si jít ještě pobalit, takže bohužel nestíhám přečíst všechny vaše komentáře, jen jsem vám chtěla poděkovat za tak velkou účast v giveaway! Pokud se ještě někdo nezapojil, má možnost a to do zítřejší půlnoci, přímo TADY. Vítěze se tedy dozvíte ve středu a cena bude zaslána co nejdříve, doufám, že už ve čtvrtek. Omlouvám se tedy za tohle protažení, ale jinak to nejde.

Mějte se zatím hezky a ve středu ahooooj!

xoxo

První den na VOŠ

4. září 2012 v 11:49 | Ms_Z |  Deníček

První den na VOŠ

Včera se všichni chlubili svými zážitky z prvního školního dne, tak i já něco málo ze včerejška napíšu. Z nadpisu už vám je jasné, že jsem nastoupila do prvního ročníku jedné VOŠ - pražské. Díky Bohu mě tam ráno hodili rodiče autem, takže jsem se nemusela drncat MHD. Začátek byl trochu zmatenej, protože jsem vůbec nevěděla, v jaké jsem třídě (narozdíl od většiny lidí), takže jsem pobíhala pořád sem a tam. Nakonec jsem tedy žačkou 1.B a máme strašně sympatickou třídní (alespoň tak zatím vypadá). Holky ve třídě (+ jeden kluk se kterým jsem se potkala už na přijímačkách) vypadají v pohodě a to je tam se mnou ještě spolužačka ze střední. Zatím sedím vedle jedné slečny jménem Martina, ale upřímně .. Nemyslím si, že vedle ní budu sedět na stálo. Po všech administrativních vědech atd. jsme se přesunuli do auly, kde k nám hovořil ředitel a poté zástupce ředitele o seznamovacím kurzu, na který jsem teda zvědavá. Rozvrh, který se dělí na sudý a lichý týden, se zdá taky v pohodě, tak uvidíme, jak to všechno dopadne :)

Dneska jsme díky Bohu dostali volno, takže toho využívám a odpočívám :D

Ještě bych ráda upozornila na GIVEAWAY, kde můžete vyhrát knížku SEX VE MĚSTĚ!

Chcete tip na další GIVEAWAY? Klikněte SEM, zapojte se a můžete vyhrát paletku očních stínů a řasenku od značky MUA.

EDIT: 11:54