Listopad 2012

HELL YEAH, I'M A DRIVER!

27. listopadu 2012 v 16:19 | Ms_Z |  Deníček

HELL YEAH, I'M A DRIVER!

Tak jsem to přeci jen dokázala! Naposledy jsem vám psala, že jsem neudělala testy o jeden bod. A dneska? Dneska jsem to dala s přehledem za plný počet bodů, tedy 50! Ani nevíte, jakou jsem měla radost, když mi na konci testu vyskočilo '100%' :) Rovnou jsem dostala veškeré cáry a ještě tenhle týden si dojdu na magistrát, abych si mohla řidičák co nejdřív vyzvednout a pak vesele drandit.

Dneska mám ještě v plánu zajít si na zimní stadion (joo, konečně si po roce můžu zajít zabruslit) a pak bych sem ráda ještě přidala nějaký článek. No, nechme se všichni překvapit ;)

xoxo

Rozhovor s fashion blogerkou Jessicou Christ

20. listopadu 2012 v 11:09 | Ms_Z |  Rozhovory

Rozhovor s fashion blogerkou Jessicou Christ

Mezitím, co čekám na odpovědi od Sary, odepsala jiná fashion blogerka (zárověň fotografka) a tou je patnáctiletá Jessica Christ ze Švýcarska. Abych byla upřímná, do jejích outifitů jsem se zamilovala na první pohled a nevím o žádném, který by se mi alespoň trochu nelíbil. Mluvím vážně. Proto jsem ráda, že odpověděla na několik mých otázek.


Na řidičák si ještě chvíli počkám

15. listopadu 2012 v 21:40 | Ms_Z |  Deníček

Na řidičák si ještě chvíli počkám

Slíbila jsem, že vám napíšu, jak jsem dopadla a řekla bych, že už jste pochopili. Bohužel jsem neprošla jednou ze tří zkoušek a to hned tou první - testem. Byla jsem celkem zklamaná, protože když jsem si to zkoušela doma, tak jsem většinou prospěla. Největší zklamání ovšem bylo to, že jsem neprospěla jen o jeden bod. Znáte to ze školy, ne? Píše se písemka a když jí dostanete zpátky se známkou 2, jste celkem spokojený, ale jakmile zjistíte, že jste o jeden bod unikli jedničce, tak vás to zamrzí. Tak takhle a ještě hůř jsem se cítila. Pak jsem se teda dozvěděla, že z deseti lidí těmi testy prošli jen tři. A z těch, který to nedali jsem já byla nejblíž k "prospěla". Pak následovaly jízdy a musím říct, že jsem měla větší nervy než před testama. To víte, neuděláte test a pak se bojíte, abyste zvládli i to ostatní. Ale díky Bohu jsem jízdy zvládla bravůrně, tedy když nepočítám mé zdlouhavé parkování :) No a technika pro mě byla procházka růžovým sadem, protože jsem jí měla naučenou od A do Z. Teď teda budu muset počkat do 27.11., kdy si budu moct opravit test, tak jen doufám, že už budu úspěšná.

Taky doufám v to, že jste měli klidnější a méně stresující den než já. Užijte si zbytek večera a mějte krásný víkend!
xoxo

Zítra závěrečky z autoškoly? Ano, prosím!

14. listopadu 2012 v 19:39 | Ms_Z |  Deníček

Zítra závěrečky z autoškoly? Ano, prosím!

Nadpis mluví za vše. Své tři měsíce jsem si odjezla a zítra mě čeká závěrečná zkouška. Abych pravdu řekla, tak mám snad víc nahnáno než u maturity :D Tam přeci jen pomáhají, nakopnou vás .. Ale tady? Zkazím v testu dvě křižovatky a jsem v háji. Nezastavím na stopce a jsem v háji. Tak jen doufám, že jsem na to řádně připravená. Testů jsem si za poslední dobu dělala hodně a byla jsem úspěšná, s technikou nějaký velký problém nemám a u jízdy se můžu jen modlit :D Doufám, že mi budete všichni držet palce! Já si jdu ještě procvičovat nějaké ty základy a zítra se vám ovzu, jak jsem dopadla. Mějte krásný večer!

xoxo

P.S. Málem bych zapomněla. Minulý týden jsem se po hooodně dlouhé době zúčastnila bleskovky a tady je diplom, za který děkuju.
imagebam.com

Inspirace podle: Sara Arminen

7. listopadu 2012 v 13:29 | Ms_Z |  Inspirace podle blogerek

Inspirace podle: Sara Arminen

Včera jsem na lookbook-u narazila na slečnu jménem Sara. Tato okouzlující devatenáctiletá blondýnka pochází z Finska a hned na první pohled mě její outfity zaujaly. Právě proto jsem šla ihned na její blog, abych se mohla podívat na více fotek. Se Sarou jsem se domluvila na rozhovoru, tak doufám, že to nedopadne jako Maddy C, která ve finále neodepsala. Držte palce :)

Chcete se taky pokochat úžasnými outfity Sary? Pak klikněte SEM.

Neviděli jste předchozí články v této rubrice? Podívejte se na ně TADY.

COLD WAR KIDS - HANG ME UP TO DRY

imagebam.com

Before I Die 0.3

6. listopadu 2012 v 15:29 | Ms_Z |  Before I Die

Before I Die 0.3

Po třech měsících vám zase přináším mé BID, kterých je tentokrát 7.
Pokud se mi přání splnilo, bude pod obrázkem napsáno "DONE".

DONE