Prosinec 2012

Můj outfit 0.5

25. prosince 2012 v 21:40 | Ms_Z |  Moje outfity

Můj outfit 0.5

Po více jak půl roce vám přináším další z mých outfitů. Kvalita už snad ani nemůže být horší (ať žijí mobily), takže za tu se fakt omlouvám. Další super věc, které jste si jistě všimli, je ta, že jsem na fotce odřízla mýho bráchu (I'm so sorry brother :D), ale to mi snad taky prominete. Tento outfit jsem měla včera, tedy na Vánoce. Nevím, jak to chodí u vás, ale my se na Štědrý den oblékáme do více "společenského" oblečení, než do toho, které normálně nosíme na doma - tím myslím tepláky a triko :) A proto jsem si vybrala tento svetr, ve kterém mi není ani vedro ani zima a k tomu černé pohodlné legíny. Co se týče účesu, měla jsem chuť si natočit vlasy, a tak jsem popadla kulmu a lehce si navlnila konce. Po stranách jsem si udělala copánky, které jsem hodila dozadu a účes byl hotový.

Na sobě mám:

Svetr - Takko
Legíny - Lidl
Náušnice - Gate


Veselé Vánoce

24. prosince 2012 v 13:19 | Ms_Z |  Deníček

Veselé Vánoce

Nadpis je naprosto prostý a jednoznačný. Jsem tu opravdu jen na skok, protože doma je to jeden velký zmatek, ale myslím, že jinde to nebude jiné :) Vím, že jsem tu teď zase poslední dny nebyla (shánění dárků, srazy s kamarády, rodinná setkání .. to všechno mi "užíralo" můj volný čas), ale doufám, že mě omluvíte, už jen proto, že jsou ty Vánoce. Dneska jsem si chtěla udělat alespoň pár minut čas, abych vám napsala, že žiju a hlavně proto, abych vám popřála. Díky Bohu se mi to podařilo. Chtěla bych vám napsat ještě zítra nebo pozítří, protože pak jedu pryč, takže to tady zase bude mrtvý. A teď k tomu hlavnímu.

Ani letos jsme se nedočkali bílých Vánoc, ale pevně věřím, že to nikomu z vás náladu nezkazilo. Přeci jen Vánoce nejsou o tom, aby byli zasněžené a nejsou ani o hromadě dárků pod stromečkem. Jsou hlavně o tom, aby se rodina sešla pěkně pohromadě a užili si alespoň jeden den v roce společně bez zbytečných stresů a starostí. I přesto si teď ale budu trochu protiřečit a chtěla bych vám popřát krásné a veselé Vánoce a i ty dárky, o kterých jste snili.

Stejná slova patří i mým oblíbencům, především tedy KeT, *Kim, Mravenec a Michal (ka), které už bohužel nestíhám oběhnout.

VESELÉ VÁNOCE 2012 VÁM VŠEM PŘEJE Ms_Z


Kosmetika dorazila!

12. prosince 2012 v 17:40 | Ms_Z |  Deníček

Kosmetika dorazila!

Tak takovou rychlost jsem nečekala! Už v pondělí mi přišel balíček od BG! ve kterém jsem měla řasenku, bázi pod make-up a make-up, ale zatím si to chci šetřit dokud nevyplýtvám to, co momentálně používám. V ten den mi měla přijít taky kosmetika od ELF, ale co čert nechtěl, nedorazila mi. Důvod? ČESKÁ POŠTA! V pondělí dopoledne mi přišla SMS, že mi přijde balíček (do ruky, tak, jak jsem chtěla), takže jsem mamku zaúkolavala, ať nikam nechodí a je doma. Okolo 16té hodiny mi přišla další SMS, že se jim nepodařilo mi balíček doručit a že si ho mám vyzvednout na poště. Říkala jsem si, co to je za kravinu, protože mamka byla opravdu celý den doma a hlavně mi dopoledne přišla ta kosmetika od BG! Vzhledem k tomu, že jsem se na balíček těšila, vyrazila jsem na poštu, ale ten den mi opravdu někdo nepřál. Na pošte nejen, že nešel přístroj, kde vám vyjede pořadové číslo, ale dokonce nevydávali ani balíčky. Musim vám říct, že jsem byla opravdu extrémně naštvaná, protože tohle mi ČP udělala už po druhé - nedoručila mi balíček. Když jsem se o tom bavila s kamarádkou, řekla mi, že se jí tohle taky kolikrát stalo a jednoho dne se naštvala a napsala jim stížnost. Víte co jí odpověděli? Že k ní řidič nepřijel z nedostatku času. Sory, ale mě nezajímá, že řidič něco nestíhal. Člověk si kvůli nim ani nemůže nikam dojít a pak akorát zjistí, že nemají čas! Takže odteď už snad jedině PPL!

Jo a kosmetiku ELF jsem si byla vyzvednout na poště včera a nyní jsem pyšnou majitelkou dvou štětců na oční stíny (crease, šikmý), minerální báze pod oční stíny v odstínu sheer a korektoreu s rozjasňovačem očního okolí v odstínu glow/light.

imagebam.com imagebam.com

Stalo se vám někdy to samé co mně?

Ježíšek se u nás zastaví o něco dřív

6. prosince 2012 v 21:19 | Ms_Z |  Deníček

Ježíšek se u nás zastaví o něco dřív

Jojo, je to tak, čtete dobře. Jak je to možný?

1. Minulý týden jsem vyhrála v BG! (ano, je mi 19, ale číst tenhle časák mě stejně pořád baví, hlavně kvůli módě a kosmetickým radám) kosmetiku od NYC. Obdržela jsem od nich SMS, že mi výhru tento týden pošlou, ale vzhledem k tomu, že dnes už je čtvrtek, tak počítám s tím, že mi to dorazí až po neděli.

2. Využila jsem slevové akce a nakoupila si kosmetiku ELF. Původně jsem byla dohodnutá se sestřenkou, že něco koupíme společně a poštovné zaplatíme napůl, ale nakonec jsem se k objednání dokopala jen já. Bohužel jsem to nechala až na poslední den akce, takže věci, které jsem měla předem vyhlídnuté už byly vyprodané. Díky Bohu se tam ještě našly produkty o které jsem stála a tak jsem do toho šla. Které to jsou, to vám povím až mi balíček přijde.

3. Neodolala jsem a na aukro.cz jsem si objednala sako. Sako, na které jsem už párkrát koukala a když v něm sestřenka minulý týden přijela, řekla jsem si, že ho musím mít taky. Teď jen doufám, že stihne dorazit do konce roku, ráda bych ho měla už na Vánoce nebo alespoň na Silvestra.

A co vy? Taky jste si něco pořídili předčasně?

Before I Die 0.4

4. prosince 2012 v 11:59 | Ms_Z |  Before I Die

Before I Die 0.4

Dneska přidávám 5 nových BID.
Pokud se mi přání splnilo, bude pod obrázkem napsáno "DONE".

DONE