Leden 2013

Before I Die 0.5

29. ledna 2013 v 13:59 | Ms_Z |  Before I Die

Before I Die 0.5

Pro dnešní den jsem si vybrala těchto 5 BID.
Pokud se mi přání splnilo, bude pod obrázkem napsáno DONE.


Bethany - No Heat Holiday Curls

23. ledna 2013 v 18:00 | Ms_Z |  Účesy

Bethany - No Heat Holiday Curls


Bethany tohle video nazvala "NO HEAT Holiday Curls," ale myslím, že se mnou budete souhlasit, když řeknu, že tyhle účesy budou skvělé i v době, kdy už jsou Vánoce za námi.

Co budete potřebovat k jednotlivým účesům se dozvíte ve videu.

Neviděli jste předchozí videa? Nevadí, stačí kliknout SEM.


Četla jsem - Pod africkým sluncem (Barbara Wood)

17. ledna 2013 v 21:37 | Ms_Z |  Viděla jsem slyšela jsem četla jsem

Četla jsem - Pod africkým sluncem (Barbara Wood)


Tuhle knížku mi půjčovala sestřenka už někdy koncem léta, ale dočetla jsem ji teprve nedávno. Musím se přiznat, že ze začátku mě kniha nijak nenadchla, ale jakmile jsem se dostala do děje, postupně jsem si zamilovávala postavy a stejně tak knížku samotnou. Asi tak první polovinu (možná ani to ne) jsem četla opravdu dlouho, ale druhou část jsem měla přečtenou za několik dnů. Jo, a ještě musím podotknout, že tohle čtení mělo jednu výhodu. Jsem o něco vzdělanější, co se historie Afriky a celkově tohoto kontinentu týče :)

Pokud jste tuto knížku někdo četl, napište do komentářů svůj názor na ni.

Téma: Volba prezidenta 2013

15. ledna 2013 v 20:00 | Ms_Z |  Na pokecu

Téma: Volba prezidenta 2013

Poslední měsíce je to jedno z nejdiskutovanějších témat, tak proč se nepřipojit, že? Jsem ráda, že volby jsou už téměř za námi - dva týdny není zas tak dlouhá doba, - protože mě tohle téma začíná lehce nudit. Všude slyšíte a čtete samé "Koho budeš volit? Cože? Ty budeš volit xy? Proboha proč?" a hádka je na světě. Ano, je to tak. Kvůli politice se dokáže pohádat každý a je jedno, jestli jí rozumí nebo ne. Všimla jsem si totiž, že se přes víkend ze všech stali politikový znalci :) Já osobně se přiznám, že politice absolutně nerozumím, a proto, když se otevře toto téma, moc se nerozmlouvám. Jediné, co k tomu dodám je to, že je mi celkem jedno, kdo to vyhraje, protože ať tam bude sedět ten či onen, tak se stejně nic nezmění. A jak napsala jedna slečna - prezident je jen loutkou, kterou někdo hýbe, což je naprostá pravda.

O víkendu, kdy probíhaly volby, jsem nebyla voličem, ale zapisovatelkou a proto vím, která generace chodila nejvíce a kdo měl v obci, ve které jsem byla nejvíce hlasů. Musím říct, že mě překvapil fakt, že volit chodila hlavně starší generace. Čekala bych to totiž spíše od mladých, který si na náš stát neustále stěžují.

Ale teď bych se ráda dostala k jádru věci ..

Stydím se za sebe!

14. ledna 2013 v 23:00 | Ms_Z |  Deníček

Stydím se za sebe!

Ahoj, ahoj .. Ano, opravdu se za sebe stydím. Tedy konkrétně za mou "aktivitu" na blogu. Moc mě mrzí, že jsem teď opět neměla čas nic přidávat, a proto bych vám to chtěla vynahradit brzkou soutěží či giveaway, ve které jeden z vás získá nějakou pěknou cenu a uvažuji také o nové rubrice - recenze. Mám totiž, jak se říká, sto chutí napsat vám o hřebenu Tangle Teezer, o kosmetice ELF atd. atd.

Dneska už nic nepřidám ani neodepíšu na komentáře, protože si ještě potřebuju udělat pár důležitých věcí, ale zítra si psaní komentářů a minimálně jednoho článku čas rozhodně udělám! Letos jsem si nedala na Nový rok žádné předsevzetí - ostatně jako každý rok, - ale ráda bych si alespoň předsevzela to, že sem napíšu týdně alespoň jeden článek. Doufejme, že mi to dlouho vydrží!

Užijte si zbytek večera, já letím makat.

P.S. Dodatečně všem přeji šťastný Nový rok 2013. Prý bude úspěšný a prostě super, tak snad se v předpovědi nesekli :)

xoxo