Únor 2013

Týdenní plán: 18.2. - 24.2. 2013

26. února 2013 v 15:59 | Ms_Z |  Můj cvičební plán

Týdenní plán: 18.2. - 24.2. 2013

Založila jsem novou rubriku, kam bude přidávat své cvičební plány. A jelikož cvičím na Xboxu a vidím můj workout pouze na týden, tak nejčastěji uvidíte týdenní cvičební plány. Prozradím vám, že mým tajemstvím už od léta je hra s názvem The Biggest Loser: Ultimate Workout. Později bych se ráda vhrla na Jillian Michaels: 30 Day Shred, ale o tom až někdy jindy.

(Článek je z důvodu mé týdenní nepřítomnosti přednastaven)


Slyšela jsem - Alicia Keys (Girl on Fire)

20. února 2013 v 15:29 | Ms_Z |  Viděla jsem slyšela jsem četla jsem

Slyšela jsem - Alicia Keys (Girl on Fire)

Chtěla bych se s vámi podělit o písničku, která je teď mému srdci nejbližší. Poslouchám jí pořád a pořád dokola a přitom je ve mně stále tolik emocí - to se mi při poslechu písničky už dlouho nestalo. Je už trošku starší a párkrát jsem jí slyšela, ale abych pravdu řekla, za srdce mě chytila až když ji zpívala Naya Rivera (Santana) v seriálu Glee. A právě proto sem přidávám jak oficiální klip, tak video z Glee.

Do komentářů můžete psát vaše názory na tuhle písničku popřípadě na klip.Hubnutí úklidem

19. února 2013 v 17:30 | Ms_Z |  Fitness

Hubnutí úklidem

V jednom čísle časopisu Lovestar (myslím, že to bylo lednové číslo) jsem narazila na článek 'Hubnutí úklidem'. Nebylo to poprvé, co jsem o tomto slyšela, a tak jsem se s vámi chtěla podělit o těch pár bodů.
UPOZORNĚNÍ: Vycházela jsem z vět magazínu a některé věty jsou naprosto shodné!

Konečně mám práci!

18. února 2013 v 21:55 | Ms_Z |  Deníček

Konečně mám práci!

Jsem tu teď jen na skok, abych vám sdělila pro mě velmi důležitou novinku. Ano, jak jste vyčetli z nadpisu - mám práci. Jsem za ní neskutečně šťastná, protože jsem jí hledala vážně dlouho a dneska dopoledne jsem šla na pohovor, který proběhl více než hladce a ve čtyři hodiny odpoledne mi přišel mail, že jsem přijatá. Jak to všechno probíhalo vám psát nebudu, ale myslím, že jsem fakt zaválela. Z mojí AJ byly obě paní, které se mnou seděly v kanclu nadchnuté a při loučení mi řekly, že doufají, že se ještě uvidíme. A o jakou práci vlastně jde? Budu pracovat na místě, které je mi blízké - na letišti - a konkrétně u odbavovacích přepážek a občas budu taky prodávat letenky. Jsem z toho místa nadšená, tak teď si ho jen udržet!

P.S. Zítra můčete očekávat článek :)

xoxo

Carli - Dramatic Valentine's Day Makeup Look

13. února 2013 v 12:59 | Ms_Z |  Líčení

Carli - Dramatic Valentine's Day Makeup Look


Zítra tady máme Valentýn (ano, další Americký svátek), takže téma dnešního video líčení je jasný. Carli včera vložila na svůj youtube perfektní look a proto tohle video byla jednoznačná volba. Někomu se může zdát příliš tvrdé, ale právě proto je v názvu "dramatic" a jak sama Carli řekla - hodí se především na večer.

K tomuto líčení budete potřebovat make-up, světle hnědé oční stíny, hnědé oční stíny, černé oční stíny, meruňkové/růžové oční stíny, černé oční linky, řasenku, nalepovací řasy, pigmenty ve vanilkové, bílé a lehce stříbrné barvě, růžovou rtěnku a lesk na rty.


Rozhovor s modelkou Dominikou Branišovou

4. února 2013 v 16:19 | Ms_Z |  Rozhovory

Rozhovor s modelkou Dominikou Branišovou

Rozhovor s Domčou jsem chtěla zveřejnit už minulý týden, ale nějak se mi to nepovedlo. Dnes už vás o něj ale nepřipravím! Na Domču jsem narazila díky jedné fb stránce a od té doby sleduju její blog, který jsem prolezla od začátku do konce. Její blog je prostě super, rozhodně byste ho měli taky navštívit :)