Březen 2013

Before I Die 0.6

27. března 2013 v 12:29 | Ms_Z |  Before I Die

Before I Die 0.6

Dva měsíce od posledních BID je docela dlouhá doba a tak přináším várku sedmi nových z nichž jedno (Potkat Roberta Downey Jr.) už jsem tady jednou měla, ale s jinou fotkou :)
Pokud se mi přání splnilo, bude pod obrázkem napsáno DONE.


Týdenní plán: 18.3. - 24.3. 2013

25. března 2013 v 19:19 | Ms_Z |  Můj cvičební plán

Týdenní plán: 18.3. - 24.3. 2013

Ano, opět je tu můj týdenní plán, ale můžu vám slíbit, že se tento týden dočkáte taky něčeho jiného :) Mimochodem, tento týden jsem si zkrátila tréninky ze 4 na 3 (respektive ze 3 na 2), protože bych nestíhala. Díky zařizování okolo práce toho mám hodně, takže to stejně doháním tím běháním na úřady atd. :)


Týdenní plán: 11.3. - 17.3. 2013

21. března 2013 v 17:59 | Ms_Z |  Můj cvičební plán

Týdenní plán: 11.3. - 17.3. 2013

S cvičebníma plánama jsem trochu pozadu :/ Chtěla jsem je sem přidávat pokaždé na začátku týdne, ale co se dá dělat, aspoň, že tu jsou :) Minulý týden si pro mě "trenéři" připravili stejné složení tréninků jako před necelým měsícem, tak tady to je.


Leyla & Mimi - Retro Side Pony Tail

18. března 2013 v 16:20 | Ms_Z |  Účesy

Leyla & Mimi - Retro Side Pony Tail


Můj nejoblíbenější (nebo spíše nejrychlejší) účes hned po rozpuštěných vlasech? Klasický culík. Ale jak ho oživit? Existuje spoustu způsobů a dneska vám Mimi ukáže jeden z nich. Vypadá skvěle a ještě ke všemu vám nezabere moc času.

Budete potřebovat kartáč, tupírovací hřeben, lak na vlasy, pinetky, gumičku a kulmu na vlasy.

Pokud jste neviděli předchozí videa, stačí kliknout SEM.


Týdenní plán: 4.3. - 10.3. 2013

13. března 2013 v 18:19 | Ms_Z |  Můj cvičební plán

Týdenní plán: 4.3. - 10.3. 2013

Možná se ptáte, proč jsem vynechala týden od 25.2. do 3.3. Odpověď je prostá - byla jsem u přítele a Xbox jsem musela nechat doma. Původně jsem zamýšlela, že u něj budu alespoň posilovat s činkama atd., ale nakonec jsem si řekla, že si dám týden pohov. Moje tělo si to celkem zasloužilo :)
Teď tedy ale cvičebná plán z minulého týdne.


Četla jsem - Kde je ta holka? (Alexandra Potter)

11. března 2013 v 20:30 | Ms_Z |  Viděla jsem slyšela jsem četla jsem

Četla jsem - Kde je ta holka? (Alexandra Potter)


Minulý týden mi jedna slečna připomněla (děkuji), že jsem vám chtěla napsat o knížce, kterou jsem dostala k Vánocům, a kterou jsem přečetla jedním dechem. Miluju dívčí knížky, takže jsem byla natěšená na její obsah, který byl lepší, než jsem čekala. Po přečtení této knihy jsem ihned hledala informace o spisovatelce (mimochodem, víte, že to není tak dávno, co navštívila Prahu?) a o tom, které další knížky A.P. naše vydavatelství vydalo. Jo a pokud jste se stali fanouškem Alexandry stejně jako já, určitě jí napište na facebooku. Já to udělala a během pár dnů mi odepsala a můžu vám říct, že mi tím hned zlepšila den :)

Pokud jste tuto knížku někdo četl, napište do komentářů svůj názor na ni.

Po dlouhé době nový úlovek

7. března 2013 v 16:59 | Ms_Z |  Deníček

Po dlouhé době nový úlovek

Abych pravdu řekla, už dlouho jsem si nekoupila nic na sebe. Moje poslední oblečení, který mám je z Vánoc a to z mých peněz samozřejmě nešlo. A tak jsem využila minulý týden nutnou vyjížďku do OC a koupila jsem si modrobílou kostkovanou košili se zavazováním. Jsem z ní nadšená, protože bude skvělá na léto, byla zlevněná na 200,- a hlavně tam má ZAVAZOVÁNÍ! Já vím, člověk si to udělá i z normální košile, ale takhle to vypadá líp :) Pod textem máte dvě fotky, které jsou samozřejmě opět v hrozné kvalitě (můj foťák fotí nádherné fotky venku, ale uvnitř bohužel až moc retušuje), ale tak aspoň pro představu to snad stačí.

btw.: Chtěla jsem taky přihodit fotku mých nalakovaných nehtů, ale sem tam je vidět, že mi lak zasahuje do kůžičky, takže si ji radši nechám pro sebe a ušetřím se rýpavých poznámek :)


Viděla jsem - Hotel Transylvánie (2012)

5. března 2013 v 16:39 | Ms_Z |  Viděla jsem slyšela jsem četla jsem

Viděla jsem - Hotel Transylvánie (2012)


Všimla jsem si, že už dlouho jsem nepsala o filmu, který jsem viděla. A protože jsem naposledy shlédla animovaný film Hotel Transylvánie u kterého jsem se vážně bavila, pokusím se vám ho v několika málo větách shrnout.