Duben 2013

Týdenní plán: 15.4. - 21.4. 2013

25. dubna 2013 v 15:05 | Ms_Z |  Můj cvičební plán

Týdenní plán: 15.4. - 21.4. 2013

Na cvičení jsem tenhle měsíc neměla téměř vůbec čas a tím pádem i na Xbox. Musela jsem tedy přerušit mé tréninky s TBL a cvičila jsem alespoň podle videí na youtube. Ve čtvrtek jsem si zacvičila podle Cassey a v neděli jsem si dala posilování s činkami - u toho mi asistoval přítel :)


Nové boty do roboty

18. dubna 2013 v 17:49 | Ms_Z |  Deníček

Nové boty do roboty

Ve směně už jsem byla třikrát (zítra a v sobotu jdu zas) a hned první den jsem si zničila nohy do krve - mockrát vám děkuji, fiermní boty :/ Takže hned jak jsem měla volno, jela jsem si koupit nějaké pohodlnější. Výběr mi netrval moc dlouho. Tedy když nepočítám rozmýšlení se mezi balerínami a podpatky. Nakonec ale vyhrály boty na klínku. Možná nejsou nějak extra krásné (i když mně osobně se líbí), ale důležité je, že se mi v nich chodí dobře a nevyzouvají se.


A co se týče práce samotné? Zažila jsem toho už celkem dost - od nepříjemných cestujících až po ty milé od kterých vám přistane na přepážce čokoláda :) Dokonce mi (zatím) ani ty 12ti hodinové směny nevadí, protože na tom letišti to fakt všechno utíká strašne rychle. Hlavně když jsou kolem vás samý skvělý kolegové!

Jinak dneska si užívám volna a krásného teplého dne. Doufám, že jste stejně jako já byli dneska alespoň na chvíli venku, protože to počasí fakt stojí za to! Jen škoda, že zítra už má být zase hnusně :( No, já budu věřit v to, že se zase brzy vyjasní.

Užívejte zbytek slunečné dne.

xoxo

Leyla & Mimi - Pony Tail Rope Braid

8. dubna 2013 v 20:10 | Ms_Z |  Účesy

Leyla & Mimi - Pony Tail Rope Braid


Vím, že to není tak dávno, co jsem přidávala video od těchto dvou krásek - naposledy tedy konkrétně od Mimi, - ale musím sem dát další, které mě zaujalo. Opět půjde o culík, který máte hotový během pár minutek a opět návod vytvořila Mimi.

K tomuto rychlému culíku si připravte pouze kartáč, vosk na vlasy a 2 gumičky.

Neviděli jste předchozí videa? V tom případě klikněte SEM.


Nestíhám, školím se

3. dubna 2013 v 18:59 | Ms_Z |  Deníček

Nestíhám, školím se

Uf, kdo by to byl řekl, že školení budou tak náročná? A co teprve zítřejší směna? Vážně lituji lidi, které budu odbavovat. Možná jsem to tady ještě nezmínila, ale od začátku měsíce, tedy 1.4., jsem zaměstnancem jedné nejmenované společnosti, ve které budu pracovat u odbavovací přepážky na letišti. Šíleně se těším, ale zároveň bojím. Sice při mě bude pořád dozor, ale i tak. Snad to zvládnu, držte mi palce, protože tam zítra strávím 12 hodin a v pátek to samé. Hned jak budu mít čas, tak se ozvu co nového :)

xoxo