Deníček

Nové boty do roboty

18. dubna 2013 v 17:49 | Ms_Z

Nové boty do roboty

Ve směně už jsem byla třikrát (zítra a v sobotu jdu zas) a hned první den jsem si zničila nohy do krve - mockrát vám děkuji, fiermní boty :/ Takže hned jak jsem měla volno, jela jsem si koupit nějaké pohodlnější. Výběr mi netrval moc dlouho. Tedy když nepočítám rozmýšlení se mezi balerínami a podpatky. Nakonec ale vyhrály boty na klínku. Možná nejsou nějak extra krásné (i když mně osobně se líbí), ale důležité je, že se mi v nich chodí dobře a nevyzouvají se.


A co se týče práce samotné? Zažila jsem toho už celkem dost - od nepříjemných cestujících až po ty milé od kterých vám přistane na přepážce čokoláda :) Dokonce mi (zatím) ani ty 12ti hodinové směny nevadí, protože na tom letišti to fakt všechno utíká strašne rychle. Hlavně když jsou kolem vás samý skvělý kolegové!

Jinak dneska si užívám volna a krásného teplého dne. Doufám, že jste stejně jako já byli dneska alespoň na chvíli venku, protože to počasí fakt stojí za to! Jen škoda, že zítra už má být zase hnusně :( No, já budu věřit v to, že se zase brzy vyjasní.

Užívejte zbytek slunečné dne.

xoxo

Nestíhám, školím se

3. dubna 2013 v 18:59 | Ms_Z

Nestíhám, školím se

Uf, kdo by to byl řekl, že školení budou tak náročná? A co teprve zítřejší směna? Vážně lituji lidi, které budu odbavovat. Možná jsem to tady ještě nezmínila, ale od začátku měsíce, tedy 1.4., jsem zaměstnancem jedné nejmenované společnosti, ve které budu pracovat u odbavovací přepážky na letišti. Šíleně se těším, ale zároveň bojím. Sice při mě bude pořád dozor, ale i tak. Snad to zvládnu, držte mi palce, protože tam zítra strávím 12 hodin a v pátek to samé. Hned jak budu mít čas, tak se ozvu co nového :)

xoxo

Po dlouhé době nový úlovek

7. března 2013 v 16:59 | Ms_Z

Po dlouhé době nový úlovek

Abych pravdu řekla, už dlouho jsem si nekoupila nic na sebe. Moje poslední oblečení, který mám je z Vánoc a to z mých peněz samozřejmě nešlo. A tak jsem využila minulý týden nutnou vyjížďku do OC a koupila jsem si modrobílou kostkovanou košili se zavazováním. Jsem z ní nadšená, protože bude skvělá na léto, byla zlevněná na 200,- a hlavně tam má ZAVAZOVÁNÍ! Já vím, člověk si to udělá i z normální košile, ale takhle to vypadá líp :) Pod textem máte dvě fotky, které jsou samozřejmě opět v hrozné kvalitě (můj foťák fotí nádherné fotky venku, ale uvnitř bohužel až moc retušuje), ale tak aspoň pro představu to snad stačí.

btw.: Chtěla jsem taky přihodit fotku mých nalakovaných nehtů, ale sem tam je vidět, že mi lak zasahuje do kůžičky, takže si ji radši nechám pro sebe a ušetřím se rýpavých poznámek :)

Konečně mám práci!

18. února 2013 v 21:55 | Ms_Z

Konečně mám práci!

Jsem tu teď jen na skok, abych vám sdělila pro mě velmi důležitou novinku. Ano, jak jste vyčetli z nadpisu - mám práci. Jsem za ní neskutečně šťastná, protože jsem jí hledala vážně dlouho a dneska dopoledne jsem šla na pohovor, který proběhl více než hladce a ve čtyři hodiny odpoledne mi přišel mail, že jsem přijatá. Jak to všechno probíhalo vám psát nebudu, ale myslím, že jsem fakt zaválela. Z mojí AJ byly obě paní, které se mnou seděly v kanclu nadchnuté a při loučení mi řekly, že doufají, že se ještě uvidíme. A o jakou práci vlastně jde? Budu pracovat na místě, které je mi blízké - na letišti - a konkrétně u odbavovacích přepážek a občas budu taky prodávat letenky. Jsem z toho místa nadšená, tak teď si ho jen udržet!

P.S. Zítra můčete očekávat článek :)

xoxo

Stydím se za sebe!

14. ledna 2013 v 23:00 | Ms_Z

Stydím se za sebe!

Ahoj, ahoj .. Ano, opravdu se za sebe stydím. Tedy konkrétně za mou "aktivitu" na blogu. Moc mě mrzí, že jsem teď opět neměla čas nic přidávat, a proto bych vám to chtěla vynahradit brzkou soutěží či giveaway, ve které jeden z vás získá nějakou pěknou cenu a uvažuji také o nové rubrice - recenze. Mám totiž, jak se říká, sto chutí napsat vám o hřebenu Tangle Teezer, o kosmetice ELF atd. atd.

Dneska už nic nepřidám ani neodepíšu na komentáře, protože si ještě potřebuju udělat pár důležitých věcí, ale zítra si psaní komentářů a minimálně jednoho článku čas rozhodně udělám! Letos jsem si nedala na Nový rok žádné předsevzetí - ostatně jako každý rok, - ale ráda bych si alespoň předsevzela to, že sem napíšu týdně alespoň jeden článek. Doufejme, že mi to dlouho vydrží!

Užijte si zbytek večera, já letím makat.

P.S. Dodatečně všem přeji šťastný Nový rok 2013. Prý bude úspěšný a prostě super, tak snad se v předpovědi nesekli :)

xoxo

Veselé Vánoce

24. prosince 2012 v 13:19 | Ms_Z

Veselé Vánoce

Nadpis je naprosto prostý a jednoznačný. Jsem tu opravdu jen na skok, protože doma je to jeden velký zmatek, ale myslím, že jinde to nebude jiné :) Vím, že jsem tu teď zase poslední dny nebyla (shánění dárků, srazy s kamarády, rodinná setkání .. to všechno mi "užíralo" můj volný čas), ale doufám, že mě omluvíte, už jen proto, že jsou ty Vánoce. Dneska jsem si chtěla udělat alespoň pár minut čas, abych vám napsala, že žiju a hlavně proto, abych vám popřála. Díky Bohu se mi to podařilo. Chtěla bych vám napsat ještě zítra nebo pozítří, protože pak jedu pryč, takže to tady zase bude mrtvý. A teď k tomu hlavnímu.

Ani letos jsme se nedočkali bílých Vánoc, ale pevně věřím, že to nikomu z vás náladu nezkazilo. Přeci jen Vánoce nejsou o tom, aby byli zasněžené a nejsou ani o hromadě dárků pod stromečkem. Jsou hlavně o tom, aby se rodina sešla pěkně pohromadě a užili si alespoň jeden den v roce společně bez zbytečných stresů a starostí. I přesto si teď ale budu trochu protiřečit a chtěla bych vám popřát krásné a veselé Vánoce a i ty dárky, o kterých jste snili.

Stejná slova patří i mým oblíbencům, především tedy KeT, *Kim, Mravenec a Michal (ka), které už bohužel nestíhám oběhnout.

VESELÉ VÁNOCE 2012 VÁM VŠEM PŘEJE Ms_Z

Kosmetika dorazila!

12. prosince 2012 v 17:40 | Ms_Z

Kosmetika dorazila!

Tak takovou rychlost jsem nečekala! Už v pondělí mi přišel balíček od BG! ve kterém jsem měla řasenku, bázi pod make-up a make-up, ale zatím si to chci šetřit dokud nevyplýtvám to, co momentálně používám. V ten den mi měla přijít taky kosmetika od ELF, ale co čert nechtěl, nedorazila mi. Důvod? ČESKÁ POŠTA! V pondělí dopoledne mi přišla SMS, že mi přijde balíček (do ruky, tak, jak jsem chtěla), takže jsem mamku zaúkolavala, ať nikam nechodí a je doma. Okolo 16té hodiny mi přišla další SMS, že se jim nepodařilo mi balíček doručit a že si ho mám vyzvednout na poště. Říkala jsem si, co to je za kravinu, protože mamka byla opravdu celý den doma a hlavně mi dopoledne přišla ta kosmetika od BG! Vzhledem k tomu, že jsem se na balíček těšila, vyrazila jsem na poštu, ale ten den mi opravdu někdo nepřál. Na pošte nejen, že nešel přístroj, kde vám vyjede pořadové číslo, ale dokonce nevydávali ani balíčky. Musim vám říct, že jsem byla opravdu extrémně naštvaná, protože tohle mi ČP udělala už po druhé - nedoručila mi balíček. Když jsem se o tom bavila s kamarádkou, řekla mi, že se jí tohle taky kolikrát stalo a jednoho dne se naštvala a napsala jim stížnost. Víte co jí odpověděli? Že k ní řidič nepřijel z nedostatku času. Sory, ale mě nezajímá, že řidič něco nestíhal. Člověk si kvůli nim ani nemůže nikam dojít a pak akorát zjistí, že nemají čas! Takže odteď už snad jedině PPL!

Jo a kosmetiku ELF jsem si byla vyzvednout na poště včera a nyní jsem pyšnou majitelkou dvou štětců na oční stíny (crease, šikmý), minerální báze pod oční stíny v odstínu sheer a korektoreu s rozjasňovačem očního okolí v odstínu glow/light.

imagebam.com imagebam.com

Stalo se vám někdy to samé co mně?

Ježíšek se u nás zastaví o něco dřív

6. prosince 2012 v 21:19 | Ms_Z

Ježíšek se u nás zastaví o něco dřív

Jojo, je to tak, čtete dobře. Jak je to možný?

1. Minulý týden jsem vyhrála v BG! (ano, je mi 19, ale číst tenhle časák mě stejně pořád baví, hlavně kvůli módě a kosmetickým radám) kosmetiku od NYC. Obdržela jsem od nich SMS, že mi výhru tento týden pošlou, ale vzhledem k tomu, že dnes už je čtvrtek, tak počítám s tím, že mi to dorazí až po neděli.

2. Využila jsem slevové akce a nakoupila si kosmetiku ELF. Původně jsem byla dohodnutá se sestřenkou, že něco koupíme společně a poštovné zaplatíme napůl, ale nakonec jsem se k objednání dokopala jen já. Bohužel jsem to nechala až na poslední den akce, takže věci, které jsem měla předem vyhlídnuté už byly vyprodané. Díky Bohu se tam ještě našly produkty o které jsem stála a tak jsem do toho šla. Které to jsou, to vám povím až mi balíček přijde.

3. Neodolala jsem a na aukro.cz jsem si objednala sako. Sako, na které jsem už párkrát koukala a když v něm sestřenka minulý týden přijela, řekla jsem si, že ho musím mít taky. Teď jen doufám, že stihne dorazit do konce roku, ráda bych ho měla už na Vánoce nebo alespoň na Silvestra.

A co vy? Taky jste si něco pořídili předčasně?

HELL YEAH, I'M A DRIVER!

27. listopadu 2012 v 16:19 | Ms_Z

HELL YEAH, I'M A DRIVER!

Tak jsem to přeci jen dokázala! Naposledy jsem vám psala, že jsem neudělala testy o jeden bod. A dneska? Dneska jsem to dala s přehledem za plný počet bodů, tedy 50! Ani nevíte, jakou jsem měla radost, když mi na konci testu vyskočilo '100%' :) Rovnou jsem dostala veškeré cáry a ještě tenhle týden si dojdu na magistrát, abych si mohla řidičák co nejdřív vyzvednout a pak vesele drandit.

Dneska mám ještě v plánu zajít si na zimní stadion (joo, konečně si po roce můžu zajít zabruslit) a pak bych sem ráda ještě přidala nějaký článek. No, nechme se všichni překvapit ;)

xoxo

Na řidičák si ještě chvíli počkám

15. listopadu 2012 v 21:40 | Ms_Z

Na řidičák si ještě chvíli počkám

Slíbila jsem, že vám napíšu, jak jsem dopadla a řekla bych, že už jste pochopili. Bohužel jsem neprošla jednou ze tří zkoušek a to hned tou první - testem. Byla jsem celkem zklamaná, protože když jsem si to zkoušela doma, tak jsem většinou prospěla. Největší zklamání ovšem bylo to, že jsem neprospěla jen o jeden bod. Znáte to ze školy, ne? Píše se písemka a když jí dostanete zpátky se známkou 2, jste celkem spokojený, ale jakmile zjistíte, že jste o jeden bod unikli jedničce, tak vás to zamrzí. Tak takhle a ještě hůř jsem se cítila. Pak jsem se teda dozvěděla, že z deseti lidí těmi testy prošli jen tři. A z těch, který to nedali jsem já byla nejblíž k "prospěla". Pak následovaly jízdy a musím říct, že jsem měla větší nervy než před testama. To víte, neuděláte test a pak se bojíte, abyste zvládli i to ostatní. Ale díky Bohu jsem jízdy zvládla bravůrně, tedy když nepočítám mé zdlouhavé parkování :) No a technika pro mě byla procházka růžovým sadem, protože jsem jí měla naučenou od A do Z. Teď teda budu muset počkat do 27.11., kdy si budu moct opravit test, tak jen doufám, že už budu úspěšná.

Taky doufám v to, že jste měli klidnější a méně stresující den než já. Užijte si zbytek večera a mějte krásný víkend!
xoxo

Zítra závěrečky z autoškoly? Ano, prosím!

14. listopadu 2012 v 19:39 | Ms_Z

Zítra závěrečky z autoškoly? Ano, prosím!

Nadpis mluví za vše. Své tři měsíce jsem si odjezla a zítra mě čeká závěrečná zkouška. Abych pravdu řekla, tak mám snad víc nahnáno než u maturity :D Tam přeci jen pomáhají, nakopnou vás .. Ale tady? Zkazím v testu dvě křižovatky a jsem v háji. Nezastavím na stopce a jsem v háji. Tak jen doufám, že jsem na to řádně připravená. Testů jsem si za poslední dobu dělala hodně a byla jsem úspěšná, s technikou nějaký velký problém nemám a u jízdy se můžu jen modlit :D Doufám, že mi budete všichni držet palce! Já si jdu ještě procvičovat nějaké ty základy a zítra se vám ovzu, jak jsem dopadla. Mějte krásný večer!

xoxo

P.S. Málem bych zapomněla. Minulý týden jsem se po hooodně dlouhé době zúčastnila bleskovky a tady je diplom, za který děkuju.
imagebam.com

Lucrezia Borgia? Po druhé bych nešla.

24. září 2012 v 18:59 | Ms_Z

Lucrezia Borgia? Po druhé bych nešla.

Tuhle sobotu jsem výjimečně dala přednost kultuře s kamarádkou před mým přítelem. Díky ní jsme měly levné lístky, super místa a možnost pobýt s obsazením v zákulisí. Místo jedenácté řady jsme tedy seděly v první (vykroucenej krk teda rozhodně nemám) a já jsem se cítila jak v sedmém nebi, protože sedět v první řadě je pro mě zážitek :D O přestávce jsme šly do zákulisí, ale když jsme se dozvěděly, že Zbyňka Frice maskují, tak jsme se zase vrátily na místa. Po skončení muzikálu jsem byla lehce zklamaná, protože žádný terno to teda rozhodně nebylo. Podle mě to nemělo žádný děj, pořád jen nevěra a vražda, nevěra a vražda a takhle pořád dokola. No nevadí, i tak jsem ráda, že jsem to viděla, zase jsem si rozšířila obzory :) Ale za co jsem maximálně ráda, tak to je setkání s Tomášem Berounem a Zbynkěm Fricem, se kterýma jsem se samozřejmě vyfotila! Akorát mě mrzí, že jsem po ruce neměla nic k podepsání, ale to snad příště :)

Nic mě nebaví, aneb podzimní nálada

20. září 2012 v 15:39 | Ms_Z

Nic mě nebaví, aneb podzimní nálada

Ach jo, už týden jsem se zase neozvala. Není to tím, že bych neměla čas, ale tím, že mě prostě nic nebaví. Já nevim, asi je to tím nadcházejícím podzimem nebo co :/ Nebaví mě počítač, nebaví mě čtení, nebaví mě sport a úplně nejvíc mě nebaví škola! Můžu vám říct, že ačkoliv se nemusím vůbec nic učit, tak mě strašně vyčerpává, a to jak psychicky, tak fyzicky. Doufám, že se pro mě najde co nejdřív nějaká práce, protože jinak asi shniju :D

Pétě jsem dneska konečně zaslala dárek (jsem ostuda, ale bohužel jsem se na poštu dostala až dneska), tak doufám, že jí dorazí co nejdřív a bude z něho mít radost. Dneska večer ještě možná přidám nějaký článek, ale slíbit vám to nemůžu.

No a jak se máte vy?

Odjezd na seznamovák

9. září 2012 v 22:19 | Ms_Z

Odjezd na seznamovák

Jsem tu jen na skok a to proto, abych vám oznámila, že tu zase na chvilku nebudu. Ale opravdu jen na chvilku. Zítra odjíždím na seznamovák a ve středu už budu zase zpátky. Abych pravdu řekla, vůbec se mi tam nechce, takže jsem ráda, že tam strávím jen tři necelé dny. Potřebuji si jít ještě pobalit, takže bohužel nestíhám přečíst všechny vaše komentáře, jen jsem vám chtěla poděkovat za tak velkou účast v giveaway! Pokud se ještě někdo nezapojil, má možnost a to do zítřejší půlnoci, přímo TADY. Vítěze se tedy dozvíte ve středu a cena bude zaslána co nejdříve, doufám, že už ve čtvrtek. Omlouvám se tedy za tohle protažení, ale jinak to nejde.

Mějte se zatím hezky a ve středu ahooooj!

xoxo

První den na VOŠ

4. září 2012 v 11:49 | Ms_Z

První den na VOŠ

Včera se všichni chlubili svými zážitky z prvního školního dne, tak i já něco málo ze včerejška napíšu. Z nadpisu už vám je jasné, že jsem nastoupila do prvního ročníku jedné VOŠ - pražské. Díky Bohu mě tam ráno hodili rodiče autem, takže jsem se nemusela drncat MHD. Začátek byl trochu zmatenej, protože jsem vůbec nevěděla, v jaké jsem třídě (narozdíl od většiny lidí), takže jsem pobíhala pořád sem a tam. Nakonec jsem tedy žačkou 1.B a máme strašně sympatickou třídní (alespoň tak zatím vypadá). Holky ve třídě (+ jeden kluk se kterým jsem se potkala už na přijímačkách) vypadají v pohodě a to je tam se mnou ještě spolužačka ze střední. Zatím sedím vedle jedné slečny jménem Martina, ale upřímně .. Nemyslím si, že vedle ní budu sedět na stálo. Po všech administrativních vědech atd. jsme se přesunuli do auly, kde k nám hovořil ředitel a poté zástupce ředitele o seznamovacím kurzu, na který jsem teda zvědavá. Rozvrh, který se dělí na sudý a lichý týden, se zdá taky v pohodě, tak uvidíme, jak to všechno dopadne :)

Dneska jsme díky Bohu dostali volno, takže toho využívám a odpočívám :D

Ještě bych ráda upozornila na GIVEAWAY, kde můžete vyhrát knížku SEX VE MĚSTĚ!

Chcete tip na další GIVEAWAY? Klikněte SEM, zapojte se a můžete vyhrát paletku očních stínů a řasenku od značky MUA.

EDIT: 11:54

Jsem zpátky, i s překvapením

27. srpna 2012 v 19:00 | Ms_Z

Jsem zpátky, i s překvapením

Vrátila jsem se už včera, ale upřímně řečeno - neměla jsem moc času přidat nějaký článek. Dneškem to ale napravuji a přináším vám překvápko. V jednom článku jsem psala o GIVEAWAY a myslím, že teď, když je konec prázdnin je ten správný čas ho uspořádat. To, jak soutěž bude probíhat, to si chci ještě promyslet, ale dárek pro vás už mám. Zatím nebudu prozrazovat o co jde, ale doufám, že se najde někdo, koho potěší. Musím teď letět abych ještě před zítřejším příletem rodičů pouklidila, tak si užijte zbytek dne.

xoxo

Týdenní relax

16. srpna 2012 v 22:10 | Ms_Z

Týdenní relax

Ahoj, ahoj, ahoj .. Jsem tu jen na skok. Naši ve čtyři hodiny ráno odlétají na dovču, takže máme doma trochu binec a já se s nima snažím strávit poslední chvilky :D Ale chtěla bych přejít k tomu důležitějšímu bodu. Co osud nechtěl, přítel má dovolenou ve stejnou dobu, co budou moji rodiče pryč, takže toho chci samozřejmě využít a být s ním. Tímto jsem vám chtěla naznačit, že tu celý týden nebudu :)

Užijte si nadcházející dny, já se vám 26.8. ozvu. Do té doby můžete prohlížet a komentovat můj blog :D
Pokud máte nějaké otázky, budu ráda, když mi napíšete SEM, ještě jsem nebyla poctěna ani jednou otázkou :( :D
A v neposlední řadě mě můžete samozřejmě FOLLOW na twitteru, kde možná budu během týdne aktivní.

Mějte se famfárově!

xoxo

Ms_Zuzu měla svátek

13. srpna 2012 v 19:10 | Ms_Z

Ms_Zuzu měla svátek

Málokdo to ví, ale v sobotu jsem měla svátek. Co to znamená? Že už nemám kam dávat nové oblečení :D Ne vážně, spoustu oblečení mám u bráchy ve skříni a něco málo na takové poličce. Zřejmě bych měla udělat očistu. No a jestli vás zajímá, jaký je obsah taštičky a tašky, čtěte dál :)

Nový design díky D.

7. srpna 2012 v 12:40 | Ms_Z

Nový design díky D.

Zřejmě jste si všimli, že mám nový design a to díky skvělé a úžasné D., která ho dělala ze včerejška na dnešek! Jak už jsem psala, ten starý jsem milovala, ale tenhle miluju taky :) Je prostě neokoukaný, jiný a letní. Doufám, že se vám líbí stejně, jako mě, protože D. odvedla podle mě vážně skvělou práci, takže ještě jednou DĚKUJU!

A tady vzpomínka na můj starý desing, který mi vytvořila moje kamarádka Laury.

Někdo, kdo by mi udělal design?

6. srpna 2012 v 21:29 | Ms_Z

Někdo, kdo by mi udělal design?

Dneska jsem si tak prohlížela svůj blog a říkala jsem si, že můj blog už je po tom roce a něco lehce okoukaný. Miluju můj design, protože ho dělala moje úžasná kamarádka Laury, ale přeci jen si myslím, že nastal čas na změnu. Bohužel nejsem žádný machr na grafiku a chtěla bych, aby můj blog nějak vypadal, a tak jsem se chtěla zeptat ..

.. JESTLI BY SE TU NAŠEL NĚKDO, KDO BY MI UDĚLAL DESIGN?

.. JESTLI NEZNÁTE NĚKOHO, KDO BY MI MOHL UDĚLAT DESIGN?

Doufám, že se tu najde nějaká hodná dušička :)
 
 

Reklama