Fitness

Dřepování

2. května 2013 v 16:59 | Ms_Z

Dřepování

Určitě už jste postřehli, že světem teď hýbe squat challenge. Chtěla jsem s tím začít už v dubnu, ale vlezlo mi do toho hodně práce, takže jsem to nechala až na květen. Začala jsem už včera, tedy s 50ti dřepy, a proložila jsem si to cvičením od Cassey na zadek a nohy. Dnes k 55ti dřepům přidám zřejmě cvičení na břicho.

A jak se takový správný dřep dělá? Možná se to zdá jako zcela primitivní věc, ale věřte, že spoustu lidí ho provádí špatně. Nejsem si teď ale úplně jistá, zda by někdo četl dlouhý článek o tom, co a jak a protože vím, že videa jsou mnohem zábavnější, jedno takové vám sem dám.


Já teď jen doufám, že dosáhnu stejně tak krásných výsledků jako vy, které jste to dotáhly až do konce. Patří vám velká gratulace. A nám, kteří teprve začínáme přeji hodně štěstí a trpělivosti! :)

Hubnutí úklidem

19. února 2013 v 17:30 | Ms_Z

Hubnutí úklidem

V jednom čísle časopisu Lovestar (myslím, že to bylo lednové číslo) jsem narazila na článek 'Hubnutí úklidem'. Nebylo to poprvé, co jsem o tomto slyšela, a tak jsem se s vámi chtěla podělit o těch pár bodů.
UPOZORNĚNÍ: Vycházela jsem z vět magazínu a některé věty jsou naprosto shodné!

Test: Jaká jsi sporťanda?

23. května 2012 v 15:09 | Ms_Z

Test: Jaká jsi sporťanda?

Hned na začátek upozorňuji na to, že tento test jsem oscanovala z časopisu BRAVOGIRL!

Ne, že bych na tyhle testy nějak věřila (i když kolikrát žasnu, jak jsou přesný :D), ale proč si ho neudělat alespoň pro zábavu? V komentářích se můžete pochlubit, co vám vyšlo :)

Jumping

22. května 2012 v 17:10 | Ms_Z

Jumping


Ráda bych vám přiblížila sport, který v naší republice není asi zas tolik známý, ale já o něm slyším pořád častěji. Jumping - tedy skákání na trampolíně - jsem objevila už před rokem, kdy jsem si koupila permanentku (společně s mojí kamarádkou) do jednoho pražského fitness centra. Už když jsme viděly rozvrh, který byl vyvěšen na recepci, věděly jsme, že jumping prostě musíme zkusit!

Účinné a zábavné hubnutí u tebe doma!

10. února 2012 v 17:50 | Ms_Z

Účinné a zábavné hubnutí u tebe doma!


Nebaví tě v tomhle počasí chodit do fitka? Naprosto tě chápu, protože tahle začínající zima nás nutí zůstávat pěkně doma v teploučku. Jak tedy zhubnout, aniž bychom museli vycházet ven? Jasně, doma se k posilování asi jen tak nedonutíš, ale co zkusit hubnutí v mnohem zábavnější formě?
 
 

Reklama